Jednou z nejzábavnějších věcí na Tri Force Heroes jsou kostýmy. A těch je SPOUSTA! Na většinu z nich potřebujete materiály a peníze, a to všechno se získává v multiplayeru špatně. Tato hra získala všeobecně na internetu slušnou kritiku na svůj single-player. Já však hrál většinu hry v single-playeru a musím říct, že je fantastický! Ano, je náročný, a najednou ovládáte tři postavy, ale hrát se ho vyplácí.

Tento článek ale není o hodnocení singlu, ale o získávání všech těch skvělých kostýmů. Než přejdu k nejdůležitějším bodům pro získání všech nutných materiálů, budete potřebovat dva kostýmy. Jsou užitečné k získání všeho potřebného, ale tento článek vám v tom pomůže i bez nich. Těmito kostýmy jsou Rupee Regalia a Linebacks Uniform. Rupee Regiliu budete využívat k získávání peněz a Linebacks Uniform k získávání materiálu. Na pořadí nezáleží, já však začal s Linebackovou Uniformou, protože jsem měl peněz dost. Tak jdeme na věc!

1.Příprava

Najděte si kostým, který chcete získat a klikněte na tlačítko X. Objeví se vám seznam potřebných materiálů s místem, kde se nacházejí. Začněte buďto s již zmíněnýma dvěma, nebo s kostýmy, které vám budou pomáhat v The Coliseum. Kostýmy, které budou vaši soupeři nosit nejčastěji jsou přesně ty, které budete chtít získat nejdříve.

2. Odemknutí levelů

Většina materiálů se získává v challange levelech. Ty se odemknou po dokončení posledního levelu v příslušném světě. Pro urychlení celé hry zpočátku bežte vždy v single-playeru rovnou na poslední level světa. Bojíte se Bosse? Myslíte že na něj nemáte? Nezoufejte, v singlu začínáte se třemi vílami. Ty se spotřebují buď po smrti na obživení, nebo…na přeskočení levelu! Projděte první část levelu normálně a na počátku zbylých tří použijte své víly (pro přeskočení části levelu se dotknete tlačítka skip na spodní obrazovce). A tak jste prošli celý svět skrz jednu část levelu! Nyní se vám odemkne většinou další svět, nebo alespoň veškeré challange levely. Tato metoda funguje na každém levelu, nejen na posledních.

3. Rychlé odměny

V tomto momentě přichází do hry Linebackova uniforma. Nedá vám žádné bonusy v boji, ale pro účel rychlých odměn budete muset projít pouze první dvě části levelu, které jsou většinou jednoduché. Proč první dvě a nejen první? Při každém přeskočení části levelu dostanete o odměnu méně, místo odměny budete mít pouze 20 ruppie. Při přeskočení dvou levelů, což jsou dvě víly, vám jedna zůstane. Takže normálně byste měli šanci 1:2, že dostanete odměnu. Ale s Linebackovou uniformou je ta šance 100%, jelikož uvidíte obsah truhly. Tímto způsobem získáte velice rychle nejběžnější materiály, ale co když jdete po něčem vzácnějším?

4. Dřina

Bohužel, s vzácnějšími materiály je to těžší. Většinou je získáte z challange levelů, u každého levelu na některém místě vidíte odměny. Čím je odměna vzdálenější od prvního místa, tím je vzácnější. V challange levelu se takhle dostanete do situace, kdy se předtím vzácný materiál stává běžnou odměnou (3 truhly, 2 obsahují běžný materiál, jedna vzácný). Jsou ale případy, kdy potřebujete materiál, který je vzácný i v challangu. Pak máte tři možnosti. Můžete se pokusit je získat normálně vítězstvím ve všech čtyřech částech v singlu nebo multiplayeru. Někdy ani nebudete mít jinou možnost. Ovšem ty nejvzácnější materiály ve hře se získají pouze z The Coliseum, od prodavače nebo od krále, po dokončení  všech challangů ve světě. Můžete pro urychlení na každém challangu porazit pouze první část a zbytek přeskočit, obětovat tím odměnu, ale dokončit tak rychleji světy. Tato metoda vám dá pouze jedinou nejvzácnější odměnu a je poměrně časově náročná. Prodavač má náhodné zboží, takže na něj také není spoleh…

5. Dobrota člověka

Při zvolení levelu v The Coliseum zmáčkněte tlačítko I can’t decide. Tím se zvolí level vašich protivníků. Pravděpodobně si ho vybrali, protože v něm chtějí získat hlavní cenu. Tato metoda je určena pro 1v1 bitvy, ale může se aplikovat i při standardních bitvách. Skákejte pryč z arény. Protivník musí vidět, že umíráte naschvál, že jste ho nechali vyhrát. Tento proces se bude opakovat dlouho, ale nevyžaduje mnoho vaší pozornosti, takže zatímco držíte tlačítko směru jámy, můžete pozorovat film, apod. Po konci levelu je dobré soupeře povzbudit palcem nahoru, zvednout ho a odnést na triforce, nebo tam prostě doběhnout. Až soupeř získá svou odměnu, kterou potřeboval, bude vám pravděpodobně vděčný za pomoc a stejným způsobem bude pomáhat vám k získání vašeho materiálu. Nebo odejde. S tím musíte počítat. Pokud to váš protivník nepochopil a pořád se vás snaží zabít, zabíjejte se naschvál sami, tím mu ukazujete, že jste to tak nemysleli. Po ukončení bitvy soupeři ukazujte pořád symbol protestujícího linka (Noo). S trochou štěstí získáte, co jste potřebovali.

6.Denní štěstí

Jednou denně v domě na levém spodním rohu nádvoří se můžete zadarmo pokusit o získání materiálu. Bohužel, tady vám Linebackova uniforma nepomůže. Po pěti nezdařených pokusech na získání materiálu se vám v obchodě zobrazí nový kostým. Jak NEzískat odměnu v pěti dnech ze čtyř truhel? Když promluvíte k majiteli tohoto domku, nabídne vám změnu možné odměny za 50 ruppies. Toho můžete využívat, dokud vám nenabídně něco vzácného. Pro účel tohoto utrácení a kupování se hodí kostým Ruppie Regilia. S tímto kostýmem získáte mnoho ruppies přímo v království. Rozeběhněte se tedy do trávy a posbírejte své bohatství!

Za pomoci těchto rad zaručeně hru dokončíte mnohem rychleji. Jestliže toto čtete, musíte být na stránce Nbase, a pokud nemáte ještě účet, tak si ho založte, běžte do chatu a poproste ostatní vlastníky Tri Force Heroes o nějaké materiály z The Coliseum. Děkuji za Vaši trpělivost, že jste tento článek dočetli. A pokud jste prostě skočili nakonec, ošidíli jste sami sebe o cenné rady.

Doufám, že se někdy potkáme

V zemi módou pokryté

Kde linků žije nesčetně

V království Hytopie