Konečně jsem si našla čas a rozhodla se vyjádřit se k jedné události, která se odehrála minulý týden. Dvacáté výročí Pokémonů nenechalo snad žádného fanouška chladným a všichni jsme byli zvědaví, co nám páteční direct přinese… Tady však nastává to OVŠEM.

Ovšem ne každému se chtělo čekat, a tak radši, než netrpělivě v pátek hlídat hodinky a fantazírovat, co nám pětiminutové video představí, se některá individua rozhodla zjistit si to už den předem. OK. Tak si to zjistili. A byli z toho asi nadšení. A tak jim „nezbývalo“ nic jiného, než se o tuto novinku podělit se zbytkem světa.

Pokud je někdo pozadu a netuší, co nám bylo v pátečním directu poodkryto, jednalo se o zveřejnění nového dílu Pokémonů – Pokémon Sun a Pokémon Moon. Pro fanoušky série docela zásadní věc.

I já se řadím mezi jejich příznivce a jakmile jsem byla upozorněna (samozřejmě bez prozrazení o co jde), že na různých stránkách se už ve čtvrtek objevily rumory, zuby nehty jsem se jim snažila vyhýbat. Teď však přichází na řadu Facebook. Hned po přihlášení, aniž bych klikala na nějakou skupinu s Nintendo tématikou spojenou, na mě vyskočil velký obrázek s logem Sun a Moon, a tak jsem se chtě nechtě k leaku stejně dostala.

A něco takového se nestalo poprvé… Věřím, že nejsem jediná, komu takový tah přijde nefér nejen vůči Nintendu, ale i fanouškům. Dokážete si představit ten pocit, když koukáte na direct a z ničeho nic Pokémon Sun a Pokémon Moon?! Já bych byla nadšená! Takhle jsem ale o tento jedinečný zážitek zbytečně přišla, o den dřív, aniž bych o to stála. Samozřejmě, do directu nebylo nic potvrzené, ale všechno tomu naznačovalo, zaregistrovaná značka atd…

Jaký na toto téma máte názor Vy? Byli jste jedním ze šťastlivců a o nových dílech se dozvěděli až z directu nebo jste naopak novinku propagovali o den dříve o sto šest? Podělte se s námi v komentářích.