Mnohem lépe se poslouchá, kolik jakých her se na nové zařízení dostane. Na druhé straně jsou pak i ty méně milé zprávy jako třeba tato o dvou hrách, které se zřejmě na Nintendo Switch nepodívají. V první řadě jde o nedávno oznámenou hru Project Cars 2, kdy to potvrdil herní kreativní ředitel, Andy Tudor pro Red Bull. V současné době prý neplánují jakoukoliv verzi Projectu Cars na novou hybridní herní konzoli.

In terms of Nintendo Switch, I can say probably that Project Cars franchise will not be coming to Nintendo Switch currently. Similar to the Wii U, it looks amazing. I’ve held it in my hands, and the concept of taking it on the go, yeah, I totally agree: we’re all gadget freaks, so we kind of want to, but equally I just don’t think it’s going to be possible.

Řekl Tudor, dále však nespecifikoval, proč se hra nepodívá na Switch.

První díl Project Cars byl tehdy oznámen i na Nintendo WII U, ale nikdy se na něj nedostal. V květnu 2015, studio Slightly Mad řeklo, že pokud hra nevyšla na stávající konzoli Nintenda, vyjde na další. To se ale také nestane.

Již začátkem tohoto týdne jsme se dozvěděli další projekt, který se nepodívá na tuto konzoli a to hra od Square Enix, Final Fantasy XV.

Vypadá to, že Nintendo bude v první řadě sázet zase jen na svoji tvorbu.

Zdroj