Ubisoft možná plánuje předělání dvou deskových her společnosti Hasbro na Nintendo Switch. Nebylo by to vůbec divné, obě dvě hry jsou již vydané pro konkurenční konzole a pro PC, jsou tedy hotové, plně připravené k případnému vydání. Jde o deskové hry Risk, kde prokážete své taktické schopnosti a Trivial Pursuit, kde zase potrápíte mozek svými vědomostmi. Co myslíte, představí je Ubisoft na své pondělní konferenci?

Risk

V Risku se vtělíte do role jednoho z vojevůdců armády, která se snaží splnit tajný úkol nebo dobýt celý známý svět. Pomocí útoků a přesunů svých jednotek se snažíte získat co největší světový vliv, díky kterému se vám daří verbovat více vojáků. Konzolová hra používá herní pravidla z roku 2010 a 3D hrací desku s tanky, letadly a vlastně celou mašinérií. Kromě lokálního multiplayeru s hráči na jedné konzoli se můžete utkat i s hráči kolem celého světa.

Trivial Pursuit

Moderní digitální verze klasické vědomostní deskové hry. S novými možnostmi, zábavnou grafikou, novými úkoly a otázkami potrápí nejednoho hráče. Kdo zvítězí a kdo padne?

Zdroj