Vydavatelství Team17 ve spolupráci s britským nezávislým herním studiem Ghost Town Games oznámilo vydání pokračování hry Overcooked. Overcooked 2 bude obsahovat nové recepty, kuchyně, šéfkuchaře a ještě více Kevina, a dorazí už 7. srpna na Nintendo Switch! Cibulové království je opět ohroženo a tentokrát chybou samotného cibulového krále. Čtením z tajemného a starého Necronomnomiconu vyvolal armádu nemrtvých chlebíků, kteří se pokusí o zničení světa. Je jen na hráčových kuchařských technikách, jeho krájení, smažení a pečení, aby zachránil svět a osvobodil ho od zlých chlebounů.

Overcooked 2 je chaotická kooperativní hra pro jednoho až čtyři hráče, kde budete muset vařit různé recepty, jako např. sushi, těstoviny, dorty, burgery nebo burrita, s cílem nasytit nenažrané občany. Ať už se vaše kuchyně bude vznášet v oblacích, nebo jí budete obletovat s teleportačními portály v magické škole, musíte být připraveni na všechno.

Mezi hlavní novinky tohoto sequelu patří online multiplayer – nejste tedy vázáni na ostatní spoluhráče u jedné konzole a můžete se připojit do her kolem celého světa. Velmi opěvovanou novinkou mezi médii a hráči je také možnost házení, které oficiálně patří mezi herní mechaniky. Jídlo si můžete hodit přes pult apod. přímo do rukou a nebo se z dálky trefit přímo do hrnce nebo pánve a tím urychlíte vaření svých jídel. Úrovně jsou dynamické, někde vás překvapí oheň, který budete muset hasit, někde se vám zase budou přemisťovat nádoby s potravinami. Kromě úpravy úrovní došlo oproti prvnímu dílu i ke změně mapy, kde jsou nové interaktivní prvky, pomocí kterých otevřete most, abyste mohli k dané úrovni dojet. Těšte se ještě na více kuchyní, na více šéfkuchařů a dokonce na víc než 25 receptů, a to jak starých, tak úplně nových (např. dort nebo sushi). Níže se podívejte na trailer.