Novinky kolem Nintenda Switch už nemusí připomínat smršť, ale rovnou tornádo. S pravidelností den co den se dozvídáme nějakou spekulaci. Dnes se bude jednat o jednu z těch zajímavějších, která pochází přímo od letsplayvideogames. V den prodeje této konzole, by měl dražší bundle obsahovat kromě přístroje i velmi oblíbenou hru z Wii-U a to Splatoon. Ta bude mít nový mód jeden proti jednomu, tedy pouze dva hráči, kteří si v průběhu hry budou moci vyměňovat zbraně. Dále bude získávat pravidelně zdarma DLC, jako v minulosti.

Neméně zajímavou hrou chystanou také při startu prodeje by měl být nový Super Mario, o kterém zatím moc nevíme. S ním se vypravíme do otevřeného 3D světa podobně jako v Super Mario 64 a Galaxy. Bude obsahovat multiplayer pro dva hráče, kdy se oba vydají společně k cíli při sběru mincí, jeden za druhého může dokončovat akci a na konci se vyhodnotí, který z hráčů byl pro daný úsek prospěšnější. Navíc se nebudou moci od sebe dostatečně vzdálit. Ti co viděli trailer na Switch určitě přemýšlí, jestli se v něm ukázaná RPG akce Skyrim, dostane také na konzoli. Ano skutečně je prý v přípravách tato hra, i když ji Bethesda odmítla potvrdit a má se objevit v den prodeje konzole.

Teď něco pro všechny, kteří se zde snažili najít zmínku o Mario Kart. Bylo by s podivem kdyby Nintendo zapomnělo připravit pro svůj nový herní stroj i jednu z nejoblíbenějších a nejvýdělečnějších her. Mario Kart 8, která kralovala už na starším Wii-U, by měla dorazit i sem samozřejmě už se všemi DLC a navíc přidá spoustu nového obsahu v podobě tratí, závodníků a vylepšený battle mód.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild se opravdu přesune až k letnímu období jak jsme již psali. Více světla do toho všeho vnese až 12. ledna na své prezentaci samotné Nintendo, nicméně zprávy pochází od zdrojů, kteří se i v minulosti trefili.