Když se řekne Nintendo a sport, kdekoho by napadlo něco ve smyslu Super Mario and Sonic Olympic games či Mario Tennis a jiné. Jenže toto spojení by nikdo hned tak nečekal, i když se není čemu divit. Nintendo a americký fotbal, nebo spíše Super Bowl, jedna z nejsledovanějších událostí roku v Americe. Je to pochopitelné, japonský výrobce chce získat co největší masu lidí pro svoji novou konzoli a tak je osloví na největším fotbalovém svátku.

Nintendo tato sranda vyjde na nějakých 5-5,5 milionů dolarů, vezmeme-li v úvahu, že 30 sekund reklamy na této akci stojí 5 milionů dolarů, pak nám vychází něco kolem 30 sekund spotu na Switch. V upoutávce se ukáží dva největší taháky na konzoli, a to Legend of Zelda: Breath of the Wild a Mario Kart 8 Deluxe.

Spot by měl běžet dle NintendoWorldReportu nejspíše před 4. čtvrtinou a bude k němu hrát nejnovější píseň skupiny Imagine Dragons s názvem „Believer“. Super Bowl se odehraje už tuto neděli a utkají se v něm týmy New England Patriots a Atlanta Falcons.

 

Zdroj