Dnes je den, na který čekalo mnoho fanoušků adventurního žánru her – Trüberbrook dnes celosvětově vychází na PC, Mac a Linux. Zažijte dobrodružství na dovolené v paralelním vesmíru roku 1960 ve scifi-mysteriozní hře s ručně dělaným prostředím. Hra bude zpočátku dostupná na platformách Steam a GOG za  749Kč / 29,99 € / 29,99 USD / 24,99 GBP, v dubnu však dorazí i na konzole. Navíc můžete hru první týden od vydání pořídit s 10% slevou (nabídka platí do 19. března).

Zbrusu nový launch trailer vám poskytne poslední informace, které potřebujete a navíc získáte vhled do abnormálních událostí, které postihly malý německý lázeňský rezort.

Konzolisté se  stejně jako PC hráči budou moct ponořit do dobrodružství v Trüberbrooku 17. dubna a to na konzolích PlayStation®4, Nintendo Switch a Xbox One (v digitální verzi). Sběratelé, kteří mají rádi krabicové verze her, mohou zakoupit titul navíc s 24 stránkovým průvodcem. Krabicová verze hry bude dostupná 19. dubna.

Na závěr této zprávy bych rád oznámil, že hra vyjde také v češtině, na které jsme v posledních třech měsících v redakci pracovali. Překvapení! České titulky budou součástí jak PC verzí, tak konzolových. 


Více informací o hře si můžete přečíst v dříve vydaném článku.