Zimní aktualizace pro Animal Crossing New Horizons je za dveřmi!

Pokud stejně jako my netrpělivě vyhlížíte zimní aktualizaci do hry Animal Crossing: New Horizons máme pro vás dobrou zprávu. Zimní aktualizace bude stejně jako všechny předchozí zdarma a její vydání je naplánované na 19. listopadu 2020.

Trailer k aktualizaci nám odhalil dvě oblíbené události a několik drobných vylepšení. Mezi prvním bude svátek Turkey Day, což je Animal Crossingová obdoba Dne díkuvzdání případně dožínkových slavností. Tento den na vaše ostrovy zavítá proslulý šéfkuchař krocan Franklin. Vaším úkolem bude pomáhat mu s přípravou hodů shromažďováním surovin. Na videu můžeme vidět předávku dýní. Nabízí se otázka, jestli bude možné používat i jiné suroviny jako jsou právě hojně rostoucí houby, ovoce ze stromů, případně i nachytané ryby. Turkey Day připadne na 26. listopadu 2020.

Druhým svátkem, který spadá na 24. prosince 2020 nemůže být nic jiného než Štědrý den v crossingovém podání nazvaný jako Toy Day. Podobně jako na dožínkové slavnosti i v tento sváteční den dorazí speciální postava. Není jím nikdo jiný než černonosý sob Jingle. Během štědrého dne se vy stanete pomocníkem Ježíška a budete na ostrově pomáhat s doručováním dárečků ostatním zvířátkům. Z videa můžete vidět, že na vás čeká mnoho nových exteriérových i interiérových předmětů se sváteční tematikou a je tak jasné, že nejen vaše skutečné domovy, ale i vaše ostrovy nebudou bez vánoční výzdoby. Na videu lze také zahlédnout padající vločku, která bude, pravděpodobně jako poletující lístečky, sloužit jako materiál pro jejich výrobu.

Jak jsem zmínil na začátku, kromě svátků na hráče čekají také nová vylepšení. Jedním z nich je několik nových reakcí. Mezi ně patří posazenímávání na shledanou, focení selfie, přičichávání, (taneční) rozcvička, jóga pozice, nabízení, vzrušení a tadá póza. Dále na vaši postavu čeká šestice nových účesů, které si můžete po zakoupení za Nook Mile tikety vyměnit u libovolného zrcadla.  Notorické sběrače předmětů potěší možnost rozšířit kapacitu domu až na 2400 z dosavadních 1600 předmětů.

Jednou z velkých novinek je zpřístupnění možnosti přesunout uložená data z jedné konzole na jinou. Animal Crossing: New Horizons bohužel nepodporuje cloudové ukládání hry a v případě přechodu na jinou Nintendo Switch konzoli nebo její zničení  jste nenávratně přišli o svoje data. Po letní aktualizaci bylo možné vytvářet cloudové zálohy, které bylo možné obnovit pouze po kontaktování Nintendo podpory. Nyní od 19. listopadu by měla být tato možnost přímo ve hře. Pokud se rozhodnete koupit nový Nintendo Switch, nemusíte se obávat ztráty vašeho milovaného ostrova.

Na závěr trailerů už nám Nintendo slibuje oznámení dalších novinek, které oznámí na konci měsíce ledna. Očekávat můžeme příchod páva Pavého, kterého můžete znát z předchozích dílů hry.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
1
Share