Ve spolupráci s ConQuest Entertainment, a.s., jsme si pro Vás připravili komentářovou soutěž o hodnotné ceny. Cílem bude trochu kreativně vymyslet odpověď na následující otázku a splnit pár podmínek níže. Jednoduché, že? Tak rychle na to…

  • OTÁZKA: Koho byste vyzvali na souboj ve hře ARMS a proč?

Jak se zúčastnit?

Své odpovědi pište dolů do komentářů pod tento příspěvek. Vyhrávají tři nejoriginálnější a nejvtipnější odpovědi, které vybere redakce NBase.cz. Soutěž probíhá od 11. 6. 2017 do 12. 6. 2017 20:00. Následně vybereme výherce. Pro účast musíte být registrovaným členem webu NBase.cz s platnou e-mailovou adresou (na tento e-mail Vám budeme v případě výhry psát o adresu).

Co můžete vyhrát?

Výherci budou tři a vyberou je členové redakce NBase.cz. Ceny jsou následující:

  • 1. místo – Splatoon tričko
  • 2. místo – Nintendo Switch blok + antistresová boxerka ARMS
  • 3. místo – Nintendo Switch podtácky

Výherci

Vybrat pouze tři výherce bylo opravdu složité, neboť všichni bojovníci nám připadali jako ta nejlepší možná volba. Cen však tolik nemáme, a tak jsme se rozhodli vybrat tyto následující tři:

  • 1. místo – Eskarik
  • 2. místo – VAICOIGI Matistar01
  • 3. místo – Malexx12 Arbter

 

Všem výhercům děkujeme a čest poraženým. Výherce jsme kontaktovali na e-mailové adresy (uvedené při registraci) se žádostí o poskytnutí adresy k zaslání výher. Děkujeme.

Podrobné soutěžní podmínky

Cenu do soutěže věnovala společnost CQE.cz. Mockrát děkujeme.


S veškerými osobními údaji je zacházeno v souladu s Úřadem pro Ochranu Osobních Údajů, kde jsme registrováni pod číslem 00064723. Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Pro více informací klikněte zde.

Pro jakýkoliv dotaz či nejasnost nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@nbase.cz.