Ve spolupráci se společností ConQuest entertainment, a.s., zastupující konzolové hry vydavatele Ubisoft na tuzemském trhu, jsme si pro vás připravili vědomostní soutěž o tři tématické balíčky s předměty hry Just Dance 2018. Cílem bude správně odpovědět na tři otázky níže a splnit pár podmínek. Jednoduché, že? Tak rychle na to…

  • 1. Jakou skladbu má v Just Dance 2018 fiktivní J-popová zpěvačka Hatsune Miku?
  • 2. Jak zní název on-line streamovací služby, jež vám umožní přístup k více než 300 dalším choreografiím?
  • 3. S kolika přáteli naráz si můžete zatancovat v Just Dance módu na jedné konzoli Nintendo Switch, za předpokladu, že máte dostatek ovladačů?

Nápovědu naleznete na webové stránce partnera NintendoShop.cz.

Jak se zúčastnit?

Správné odpovědi na otázky posílejte dolů pod článek do komentářů nebo také pod stejnojmenný příspěvek na Facebooku (komentáře jsou propojené) a označte člověka, se kterým rádi tancujete, nebo byste si s ním rádi zatancovali. Soutěž probíhá od 10. 1. 2018 do 24. 1. 2018 včetně. Tentýž, max. však následující den, vybereme výherce. Účastnit se můžete každý jen jednou.

Pro účast musíte být registrovaným členem webu NBase.cz.

Co můžete vyhrát?

Výherci jsou tři a získají tématický balíček skládající se z batohu (pytle), kšiltovky a rozdvojky na sluchátka s logem a grafikou Just Dance 2018. Každý výherce obdrží pouze jeden balíček a výherci se budou losovat z facebookových komentářů náhodně.

Podrobné soutěžní podmínky

Cenu do soutěže věnoval ConQuest entertainment, a.s. Mockrát děkujeme.


S veškerými osobními údaji je zacházeno v souladu s Úřadem pro Ochranu Osobních Údajů, kde jsme registrování pod číslem 00064723. Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Pro více informací klikněte zde.

Pro jakýkoliv dotaz či nejasnost nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@nbase.cz.