Ve spolupráci s ConQuest Entertainment, a.s., jsme si pro Vás připravili bohatou dovolenkovou soutěž. Cílem bude zaslat vaše kreativní pojetí léta s Nintendo a splnit pár podmínek níže. Jednoduché, že? Tak rychle na to…

Jak se zúčastnit?

Zpestřete si vaší snovou dovolenou s konzolemi a hrami od společnosti Nintendo. Připravili jsme pro vás kreativní soutěž, která má tři kategorie. V každé kategorii vyhrává pouze jeden výherce, kterého vybere odborná porota složená z týmu webu NBase.cz. Jeden účastník se může účastnit i vícekrát, ovšem vždy jen jednou v jedné kategorii. Zároveň, pokud se účastník bude účastnit ve více kategoriích, musí do každé příslušné kategorie zaslat nový unikátní výtvor. Každý má tedy tři šance na výhru!

1. kategorie – Dovolená s Nintendo Switch

Zašlete nám namalovaný obrázek nebo se vyfotografujte, jak si na dovolené užíváte hraní s konzolí Nintendo Switch. Podporované formáty obrázků jsou *.pdf, *.png a *.jpg (*.jpeg).

2. kategorie – Dovolená se zařízením z rodiny Nintendo 3DS

Pokud jste ještě nezanevřeli nad svými kapesními handheldy, ukažte nám, jak si na dovolené užíváte právě s nimi, a to opět formou namalovaného vlastnoručního obrázku nebo fotografie. Je jedno jestli dovolenkujete s Nintendo 2DS, 3DS nebo New Nintendo 2DS XL. Podporované formáty obrázků jsou *.pdf, *.png a *.jpg (*.jpeg).

3. kategorie – Dovolená s Nintendo

A pokud vás nebaví fotit, roztáhněte kreativní křídla a pošlete nám prostě cokoliv, u čeho budeme vidět, jak si užíváte léto s Nintendo konzolemi a hrami. Vymyslete bláznivý příběh, napište nádhernou báseň, nafilmujte nám nějaké video nebo nám zazpívejte. Fantazii se meze nekladou.


Soutěžní příspěvky nám zasílejte na e-mailovou adresu info@nbase.cz s předmětem „Letní soutěž“. V samotném e-mailu pak nezapomeňte sdělit vaše jméno, příjmení a také soutěžní kategorii! Bez těchto údajů se soutěžní příspěvek stává neplatným!

Jak již bylo řečeno, vyhrávají tři příspěvky, z každé kategorie vždy jen jeden. Soutěž probíhá od 23. 7. 2018 do 31. 8. 2018 23:59. Následně vybereme výherce. Pro účast musíte být registrovaným členem webu NBase.cz s platnou e-mailovou adresou (na tento e-mail Vám budeme v případě výhry psát o adresu a další údaje).

Co můžete vyhrát?

Výherci obdrží rovnocenné balíčky, jsou celkem 3 (pro jednoho výherce jedné kategorie vždy jen jeden balíček). Výhra je nepřevoditelná, nezpeněžitelná a nedá se soudně vymáhat.

Balíček je napěchovaný cenami a obsahuje:

 • Hrneček Mario Kart 8 Deluxe
 • Tričko Xenoblade Chronicles 2
 • Čistítko na display Nintendo Switch
 • A2 plakát Pokémon Ultra Sun & Ultra Moon
 • Blok s tvrdými deskami na psaní Pokémon Sun & Moon
 • Figurka Solgaleo ze hry Pokémon Sun
 • Odznáček Yo-Kai Watch
 • Kovový přívěšek na krk nebo klíče s logem The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Výherci

Jako vždy přišlo nepřeberné množství obrázků a rozhodnout o třech vítězích, z každé kategorie jednoho, bylo velice obtížné. Zasekli jsme se na tom dokonce na několik dní! Tady jsou:

 • 1. kategorie – El Gato
 • 2. kategorie – Andrea Fašková
 • 3. kategorie – Mates Doskočil

Výhercům gratulujeme a posíláme jim e-mail s žádostí o adresu. Poraženým děkujeme za účast a již teď můžeme prozradit, že své štěstí budou moci vyzkoušet v další soutěži, která vypukne už brzy.


Podrobné soutěžní podmínky

Ceny do soutěže věnovala společnost CQE.cz. Mockrát děkujeme.


S veškerými osobními údaji je zacházeno v souladu s Úřadem pro Ochranu Osobních Údajů, kde jsme registrováni pod číslem 00064723. Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Pro více informací klikněte zde. Dále souhlasíte s poskytnutím údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady Evropské unie č. 2016/679 – GDPR.

Pro jakýkoliv dotaz či nejasnost nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@nbase.cz.