Vítejte na stránkách NBase.cz!

Kdo jsme? Jsme skupina fanoušků, která se rozhodla založit tyto stránky pro Českou a Slovenskou Nintendo komunitu, od toho název NBase (Nintendo základna). Stránky jsme zakládali s cílem vytvořit jednotné místo s Nintendo tématikou, kam se budete rádi vracet, čerpat zde novinky, diskutovat s jinými hráči, soutěžit o hodnotné ceny a v neposlední řadě se na webu s námi podílet!

Naším cílem je vytvořit komunitní místo, do kterého může přispívat každý. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je registrace. Tou nezískáte pouhý účet na webu, znamená pro Vás také členství v NBase Clubu.

A co že to ten NBase Club je? Jedná se o věrnostní program, díky kterému sbíráte za svou aktivitu na webu body, které můžete následně proměňovat za dárky na našem e-shopu (bude otevřen po vyřešení všech administrativních povinností, které jsou s ním spojené).

Body sbíráte v podstatě od okamžiku, kdy se zaregistrujete. Za nový účet je Vám hned do začátku připsáno 10 bodů a následně za každé denní přihlášení 1 bod. Rozhodně se nezdržujte komentářů, za každý totiž získáte 1 bod, maximálně však 10 bodů denně. Co Vám však zajistí nejvyšší nárůst Vašeho bodového konta, a to o 20 budů, jsou články (recenze, názory, polemiky, novinky, návody, fantazii se meze nekladou), které sami sepíšete a na web nbase.cz zveřejníte. Další možností, jak získat větší množství bodů, budou účasti v určitých soutěžích, které budou zde na webu probíhat.

Na webu se stále pracuje, a tak uvítáme každý Váš námět, připomínku či radu. Tento web je dělaný pro Vás, fanoušky, Nintendo komunitu a přejeme si, aby Vaše dnešní návštěva nebyla poslední, proto nám na Vašem názoru záleží!

Na závěr bych Vám všem za celý NBase tým chtěla poděkovat za podporu, která nám byla v začátcích poskytnuta. Děkujeme!

NBase team