Aktualizace webu na NBase 3.1

Zdravíme návštěvníky našeho webu,

hlásíme se vám s informacemi ohledně aktualizace 3.1, která dnes, 25. srpna 2017, proběhla. Na začátek bychom vám chtěli poděkovat za vaše ohlasy a podporu, motivuje nás to k další činnosti a díky tomu se snažíme na tuzemský trh přinášet lepší servis o Nintendo hardwaru a softwaru. Běžíme už skoro dva roky, za tu dobu jsme napsali přes 1100 článků (což dělá průměrně 2-3 za den), listujeme přes 300 registrovaných uživatelů a krásně se nám rozjíždí i naše oficiální facebooková stránka. Právě kolem Facebooku se točí dnešní aktualizace a s ní tato zpráva. Nelekejte se, nejde o nic příšerného, i když chápeme, že tím spoustu návštěvníků naštveme.

Rozhodli jsme se zrušit klasické komentáře u článků a nahradit je těmi facebookovými. Přináší to několik výhod – můžeme tak být s vámi ještě více v kontaktu, protože komentáře pod příspěvky na Facebooku se automaticky objeví i pod danými příspěvky zde, na webu (a obráceně). Také už nebudete muset řešit přihlášení na webu, když používáte facebook, k diskuzi se tak vždy dostanete. Budujeme tak lepší projekt a chceme, abyste byli jeho součástí. Proto nám nezapomeňte zanechat vaše názory a zpětnou vazbu na články. Hlavní nevýhodou jest to, že uživatelé bez Facebooku si již u nás neškrtnou. Stejně tak jako uživatelé, kteří sice Facebook mají, ale chtějí zůstat v anonymitě.

Doufáme, že novou funkci přijmete stejně vřele jako my a omlouvám se všem ostatním, kterým tímto procházení našeho webu případně znepříjemníme.

Děkujeme za pozornost a přejeme krásné prožití zbytku léta. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
13
Share