Aktualizace webu NBase 3.3

Zdravím všechny návštěvníky našeho webu,

jménem redakce se vám dnes hlásím s informacemi ohledně webové aktualizace, která dnes, 25. června 2020, proběhla. Na začátku bych vám chtěl poděkovat za vaše ohlasy a podporu, motivuje nás to k další činnosti a díky tomu se snažíme na tuzemský trh přinášet lepší novinkový servis o Nintendo hardwaru a softwaru. Společně fungujeme už skoro pět let, za tu dobu jsme napsali přes 2 400 článků, je tu s námi přes 400 registrovaných uživatelů a krásně se nám rozjíždí i naše oficiální facebooková stránka a YouTube kanál.

Rozhodli jsme se dočasně zrušit webové registrace. Došli jsme k závěru, že registrování naše čtenáře žádným důvodem nezvýhodňuje a nevidíme tedy v současné době důvod k tomu ho dále provozovat. Jediným důvodem pro registrace bylo prakticky psaní komentářů, které jsme tímto odemknuli úplně všem (stačí jen vyplnit pár údajů a captchu). Pokud jste si tedy vytvořili na našem webu účet pouze kvůli psaní komentářů, máte díky těmto změnám možnost jej včetně všech údajů v souladu s GDPR zrušit – stačí když nám napíšete požadavek na e-mail info@nbase.cz. Pokud tak do 30 dní od vydání tohoto příspěvku neučiníte, váš účet poběží dále, můžete jej plně využívat a kdo ví, třeba v budoucnu přidáme novinky, kterými mu opět navrátíme smysl.

Doufáme, že nové změny přijmete stejně vřele jako my a osobně se omlouvám všem ostatním, kterým tímto procházení našeho webu případně znepříjemníme.

Děkuji za pozornost a přeji vám krásné léto. 😉

Jan Radosta (Bramatton)
Šéfredaktor

2 comments
    1. Děkujeme za komentář. Ačkoliv se e-mail nikde nezobrazuje, je z důvodů bezpečnosti bohužel zapotřebí. Zároveň pokud jste registrován u služby Gravatar, změní se vám váš profilový obrázek. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
6
Share