Ceny komunity NBase.cz 2018

Jsme zpátky! Další, veleúspěšný rok úžasných her je za námi a my jsme pro vás připravili druhý ročník ankety, kde svými hlasy rozhodnete nejen o nejlepší hrách roku 2018. Nominace, resp. seznam her, jsme se snažili vytvořit co nejlépe, ale samozřejmě nám mohl nějaký zajímavý titul uniknout, proto jsme většinu kategorií, stejně jako minulý rok, opatřili o možnost doplnit titul vlastní.

Anketu se nám podařilo rozdělit do 17 kategorií, od nejlepších her na jednotlivé herní systémy, až po jejich žánry. Pokusili jsme se také vytvořit pár zajímavých kategorií ke hrám se vztahujícím, namátkou “Nejlepší DLC obsah do hry” nebo třeba “Nejlepší port”. Některé kategorie jsou povinné, některé kategorie jsou nepovinné a tudíž je nemusíte vyplňovat. Přesto bychom rádi získali co největší počet vašich odpovědí, a tak vás poprosíme o důkladné vyplnění, nezabere vám to více než 3 minuty.

Hlasování o nejlepších Nintendo hrách roku 2018 končí 20. ledna 2019 23:59. Následně proběhne vyhodnocení a zveřejnění výsledků.

2 comments
  1. Zdravím redakci a přeju vám příjemné prožití vánočních svátků. Prakticky od té doby co jsem se stal majitelem Nintenda Switch pravidelně navštěvuji váš portál, který mě neustále zásobuje o novinkách z Nintendo světa. Děkuji za váš čas a práci, kterou zde vytváříte. Ať se vám daří a tyto stránky nechť jsou domovem pro Nintendo komunitu z českých luhů a hájů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share