Ceny komunity NBase.cz 2019

Jsme zpátky! Další, veleúspěšný rok úžasných her je za námi a my jsme pro vás připravili třetí ročník ankety, kde svými hlasy rozhodnete nejen o nejlepší hrách roku 2019. Nominace, resp. seznam her, jsme se snažili vytvořit co nejlépe, ale samozřejmě nám mohl nějaký zajímavý titul uniknout, proto jsme většinu kategorií, stejně jako minulý rok, opatřili o možnost doplnit titul vlastní.

Anketu se nám podařilo rozdělit do 21 kategorií, od nejlepších her na jednotlivé herní systémy, až po jejich žánry. Pokusili jsme se také vytvořit pár zajímavých kategorií ke hrám se vztahujícím, namátkou “Objev roku 2019” nebo třeba “Nejlepší technické zpracování”. Úplnou novinkou je pak kategorie “Anticena roku”, kde jsou tituly, které byly fanoušky a médii kladně očekávány, ale po vydání sbíraly samá negativa (námi nominované tituly neodrážejí naše/jiná recenzentská hodnocení). Některé kategorie jsou povinné, některé kategorie jsou nepovinné a tudíž je nemusíte vyplňovat. Přesto bychom rádi získali co největší počet vašich odpovědí, a tak vás poprosíme o důkladné vyplnění, nezabere vám to více než 3 minuty.

Ve spolupráci s českým distributorem ConQuest entertainment, a.s. jsme se zároveň rozhodli odměnit tři různé hlasující balíčkem dárkových předmětů. Pokud se tedy chcete slosování zúčastnit, nezapomeňte nám ve formuláři zanechat e-mailovou adresu. Herní balíček obsahuje následující předměty:

  • Kostičkovaný blok Super Mario Maker 2
  • Stylus pro Nintendo Switch
  • Zimní Mario kulich
  • Plaketa a CD soundtrack hry Daemon X Machina
  • Klíčenka New Super Mario Bros. U Deluxe
  • Reflexní šňůra na krk s Mariem
  • Magnetky New Super Mario Bros. U Deluxe
  • Samolepky (různé druhy)

Hlasování o cenách komunity NBase.cz za rok 2019 končí 26. února 2020 23:59. Následně proběhne vyhodnocení a zveřejnění výsledků.


Podrobné soutěžní podmínky

Ceny do soutěže věnovala společnost CQE.cz. Mockrát děkujeme.


S veškerými osobními údaji je zacházeno v souladu s Úřadem pro Ochranu Osobních Údajů, kde jsme registrováni pod číslem 00064723. Vaše údaje nebudou poskytovány třetím stranám. Pro více informací klikněte zde. Dále souhlasíte s poskytnutím údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady Evropské unie č. 2016/679 – GDPR.

Pro jakýkoliv dotaz či nejasnost nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@nbase.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
14
Share