Co budete hrát o víkendu? #1

Počínaje tímto článkem pro vás spouštíme novou pravidelnou sérii článků s diskuzním podtónem. Bavit se budeme především o tom, co budeme hrát o víkendu a hlavně chceme zjistit, co bude hrát vy, takže se nebojte nám napsat komentář zde na webu nebo na sociálních sítích. Tento týden přinesl řadu zajímavých informací a novinek, a před nadcházející E3, která začíná už za pár dní, a po ní, toho bude ještě daleko více.

Liniik

Mám aktuálně několik rozehraných her na staré dobré 3DS, takže jsem si říkal, že bych v nějaké zkusil zase trochu pokročit. Rozmýšlím se mezi Bravely Default a Ever Oasis. První zmíněná hra vychází ze série Final Fantasy a je klasickým JRPG, mimochodem s nádhernou, roztomilou grafikou a úplně skvělým paralaxním scrollingem, který vynikne ještě víc po přepnutí do 3D. Na druhou stranu Ever Oasis je také RPG a také má roztomilou grafiku. Navíc obsahuje ne tak obvyklé mechaniky, kdy máte na starosti svoji oázu, lákáte do ní nové obyvatele, stavíte obchody a sháníte nové parťáky, se kterými pak chodíte na výpravy. No, uvidím, možná to skončí tak, že se budu rozhodovat ještě za chodu při hraní.

Yesbook

Tento víkend se chystám na teambuilding, kam samozřejmě svůj Switch beru. Během cesty vlakem se budu snažit prozkoumat všechen obsah, který přineslo nové DLC do Dead Cells. No a na místě si se mnou ostatní účastníci chtě nechtě budou muset zahrát Mario Kart nebo Team Sonic Racing – obě hry zvládnou i nehráči, kteří občas neradi přiznávají, že je to opravdu baví.

Bramatton

Já budu víkend trávit pravděpodobně doháněním restů, ale i tak si určitě najdu chvilku na Nintendo Switch. Nedávno jsem si teprve pořídil Mario + Rabbids Kingdom Battle ve zlaté edici a momentálně se blížím do finále hlavního příběhu. Pak se určitě vrhnu na DLC s Donkey Kongem. Na oddych (a během cestování MHD) si pak dopřeji logickou puzzle hru Mini Metro, která v nejnovější aktualizaci přidává kreativní mód – tedy možnost si postavit libovolné tratě a stanice na existujících rozvrženích vody a řek. Závěr víkendu pak budu trávit čas sledováním E3 konferencí a přinášet vám novinky ohledně oznámených her.

Lukáš

Tento víkend mířím do Liberce na extrémní běžecký závod Redbull400, který mi zabere asi celou sobotu, ačkoliv se poběží jen 400 metrů. Nicméně jako správný hráč beru Nintendo Switch s sebou a cestou, protože nejsem řidič, budu hrát. Určitě budu pokračovat v Pokémon: Let’s Go, Eevee!, zbývá mi poslední odznak, a nakonec Elitní čtyřka. Zahraji si určitě jednu hru, o které vám ale povím až někdy jindy. Určitě večer budeme s kamarády stavět opevnění a střílet po jiných hráčích v tolik milovaném a nenáviděném Fortnitu (stále nechápu tu nenávist vůči hře) a nakonec asi provětrám koně v Kingdom Come Deliverance, ale to už je jiná konzole. No a samozřejmě nesmím zapomenout na Pokémon Go, protože v sobotu nás čeká další komunitní den, v rámci kterého bude k mání Pokémon Slakoth a vzhledem k tomu, že mi chybí jeho druhá vývojová forma Slaking, těším se!

 

A co vy? Čím si budete o víkendu krátit dlouhé chvíle? Dejte nám to vědět do komentářů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share