Co budete hrát o víkendu? #2

Tenhle týden nám přinesl několik zásadních novinek ohledně našich oblíbených sérií a celkově her na Nintendo Switch. E3 máme sice oficiálně za sebou, sem tam ale stále některé informace doznívají. Kromě představení nových her, jsme se dočkali i šokujících oznámení, jako třeba sequelu k The Legend of Zelda: Breath of the Wild, to si myslím, že nikdo z nás opravdu nečekal. Teď je tu však víkend a po dlouhém týdnu, kdy jsme vám každý den přinášeli několik článků, si musíme odpočinout u oblíbených her. Co budete o víkendu hrát vy?

Yesbook

Tento týden byl pro mě jeden z těch náročnějších, proto se ve hrách pustím do něčeho odpočinkovějšího. Určitě si zapnu Yoku’s Island Express – jednu z nejzajímavějších indie her minulého roku. Ačkoliv jsem už příběh dohrál, pořád mi ještě pár procent zbývá. Pohyb po světě této pinballové metroidvanie je prostě radost a to ani nemluvím o úžasném a uklidňujícím soundtracku…

Liniik

Tentokrát bych chtěl splnit i nějaké povinnosti, takže se vrhnu na jednu záležitost pro recenzi. Pokud budu mít volnou chvilku, chtěl bych trochu pokročit v Super Mario Odyssey, kde jsem akorát na začátku Sand Kingdom a přijdou mi super detaily jako třesoucí se Mario nebo místní obyvatelé, protože je jim zima.

Lukáš

U mě se za poslední týden moc nezměnilo. Střídám Switch na Fortnite za Xbox, kde jsem znovu rozjel od začátku Kingdom Come s posledním DLC A Woman’s Lot. Dostal jsem v týdnu také chuť na Mario Kart 8 Deluxe, které jsem nehrál více než rok. Možná zapnu také Animal Crossing na 3DS, ukázka na nový díl New Horizons mě dost nabudila. Samozřejmě se stále aktivně věnuji Pokémon Go.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share