Tenhle týden nám přinesl několik zásadních novinek ohledně našich oblíbených sérií a celkově her na Nintendo Switch. E3 máme sice oficiálně za sebou, sem tam ale stále některé informace doznívají. Kromě představení nových her, jsme se dočkali i šokujících oznámení, jako třeba sequelu k The Legend of Zelda: Breath of the Wild, to si myslím, že nikdo z nás opravdu nečekal. Teď je tu však víkend a po dlouhém týdnu, kdy jsme vám každý den přinášeli několik článků, si musíme odpočinout u oblíbených her. Co budete o víkendu hrát vy?

Yesbook

Tento týden byl pro mě jeden z těch náročnějších, proto se ve hrách pustím do něčeho odpočinkovějšího. Určitě si zapnu Yoku’s Island Express – jednu z nejzajímavějších indie her minulého roku. Ačkoliv jsem už příběh dohrál, pořád mi ještě pár procent zbývá. Pohyb po světě této pinballové metroidvanie je prostě radost a to ani nemluvím o úžasném a uklidňujícím soundtracku…

Liniik

Tentokrát bych chtěl splnit i nějaké povinnosti, takže se vrhnu na jednu záležitost pro recenzi. Pokud budu mít volnou chvilku, chtěl bych trochu pokročit v Super Mario Odyssey, kde jsem akorát na začátku Sand Kingdom a přijdou mi super detaily jako třesoucí se Mario nebo místní obyvatelé, protože je jim zima.

Lukáš

U mě se za poslední týden moc nezměnilo. Střídám Switch na Fortnite za Xbox, kde jsem znovu rozjel od začátku Kingdom Come s posledním DLC A Woman’s Lot. Dostal jsem v týdnu také chuť na Mario Kart 8 Deluxe, které jsem nehrál více než rok. Možná zapnu také Animal Crossing na 3DS, ukázka na nový díl New Horizons mě dost nabudila. Samozřejmě se stále aktivně věnuji Pokémon Go.