Co budete hrát o víkendu? #4

Poslední týden byl u nás v redakci celkem náročný a nemělo toho málo ani samotné Nintendo. Nejdříve došlo k oznámení menšího přírůstku Nintendo Switch Lite, pak došlo k odhalení nové revize hlavní konzole s téměř dvojnásobnou výdrží baterie a nakonec Nintendo oznámilo nové barvy Joy-Con ovladačů a konečné datum vydání hry Luigi’s Mansion 3. A mimo tohle všechno se činili i vývojáři třetích stran! Děkujme však za to, že je víkend a starosti můžeme hodit za hlavu – teď je čas na naše oblíbené hry! Co budete o víkendu hrát vy?

Lukas

Od doby co jsem dostal na recenzi Super Mario Maker 2 nehraji skoro nic jiného. Samozřejmě jako každý víkend budu drtit Fortnite, ale Super Mario Maker 2 mě teď baví nejvíce. Kromě stavění levelů rád chodím do kompetitivního režimu, ve kterém se mi občas podaří i vyhrát! A protože na Switch eShopu jsou teď slevové výprodeje, uvažuji nad některými tituly, třeba takový Jotun nebo Valiant Hearts: The Great War.

Yesbook

Ačkoliv moji recenzi Dragon Quest Builders 2 už jste si u nás přečíst mohli, neznamená to, že jsem s druhým kostičkovým dobrodružstvím v Alefgardu skončil. Obsahu je tu prostě dostatek, takže prozkoumávání a stavění ještě nějakou tu hodinu věnuji. Kromě toho také budu namáhat mozkové závity v Baba Is You, což je naprosto geniální logická hra, na kterou jsem si brousil zuby už dlouho. S aktuálními slevami už prostě nebyla dobrá výmluva, proč do toho nejít.

Bramatton

Ke hrám na Switchi jsem se kvůli stěhování a práci nějakou chvíli nedostal, ale konečně si mohu nadcházející víkend užít s grácií a usínat a probouzet se se Switchem v ruce. Pomalu dokončuji ultimátní výzvy v Mario+Rabbids Kingdom Battle a v Donkey Kong dodatečnému obsahu a jen co dostanu poslední banánové truhly, vrhnu se na Dragon Quest Builders 2. Nejen, že mě yesbookova recenze oslovila, ale nějak mám chuť na delší dobu zase něco pořádného rozehrát. A když přede mě postavíte mix RPG a sandboxu, už se od obrazovky konzole asi neodtrhnu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
21
Share