EA Play Live konference poběží 19. června

AKTUALIZACE 07.06.2020 18:00 – Kvůli nepokojům v USA společnost EA na svých sociálních sítích uvedla, že prezentaci oddaluje na 18. června 2020 (19. června v našem časovém pásmu), aby tak dala prostor ostatním médiím a společnostem, které jsou v této těžké době potřeba slyšet více. Prezentace se uskuteční online 19. června 2020 v 01:00.


AKTUALIZACE 06.05.2020 20:22 – V dokumentu vztahujícím se k poslednímu kvartálnímu výsledku společnosti Electronic Arts se objevila zpráva o tom, že společnost chystá pro Nintendo Switch několik titulů v roce 2020. Jako první přinesl zprávu uživatel Twitteru s přezdívkou Gematsu. Oznámenou hrou je zatím jen Burnout Paradise Remastered, předpokládáme, že i další díl FIFA 21 se na podzim také objeví.


Největší herní událost roku, Electronic Entertainment Expo (zkráceně také E3), se letos kvůli koronaviru v červnových termínech konat nebude. Asociace ESA, která E3 pořádá, však obeznámila fanoušky s možností, že by konference mohli být alespoň digitálně, aby velké herní společnosti dostali nějaký unifikovaný prostor pro představování titulů na letošní a příští rok. I z toho bohužel sešlo a některá menší studia se začali spolčovat a vytvářet vlastní online akce, pomocí kterých představí své hry.

Společnost Nintendo se od fyzického stánku na E3 odpoutala už v roce 2013 a od té doby přináší svým fanouškům v E3 termínech pravidelnou online prezentaci Direct. Podobný přístup nyní zkouší i Electronic Arts, které se chystá 12. června v 01:00 ráno spustit vlastní online prezentaci s novinkami a světovými premiérami. Dočkáme se kromě nové iterace FIFA nějaké nové hry pro Switch?

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
24
Share