Jak to vypadalo na březnovém srazu

Praha

Postupně od půl páté přicházeli další a další. Naštěstí nás pár přišlo o něco dřív, tak jsme stihli zapojit Wii U do televize a vše připravit. Celkem se nás sešlo cirka patnáct. Poté, co nás byl už vysoký počet, jsme se rozhodili, že začneme s prvním turnajem a to turnajem v Mario Tennisu. Až na malý organizační nepříjemnosti a zádrhel, se nám turnaj podařilo úspěšně dohrát. Já skončil na 3. místě, na což jsem řádně hrdý, jelikož jsem hru nikdy v životě nehrál. 🙂

Později jsme se pustili do turnaje v Pokkén Tournament, následoval turnaj v Mario Kart 7 při kterém jsem dostal nehorázně vy víte na co. Na závěr jsme si zahráli Super Smash Bros na Wii U pro zábavu. Hráli jsme ve dvou, čtyřech, šesti a dokonce i s Amiibo, které nám taky daly pořádně zabrat.

Kolem půl jedenácté začali lidé odcházet a po jedenácté jsme tam byli čtyři. Vypojili jsme Wii U, vše uklidili a dali se domů.

Nezapomeňte, 30. dubna znovu v Kozlově Almaře!

Výsledky turnajů:
Mario Tennis:Ultra Smash: 1. TheStoupa, 2. Vortex, 3. Verunka
Pokken Tournament: 1. Eskarik, 2. TheStoupa, 3. Honza
Mario Kart 7: 1. Mates, 2. TheStoupa, 3. Vortex


Olomouc

Parta se nám začala scházet už od půl páté. Docela se to hodilo protože bylo potřeba připravit zázemí pro účastníky srazu. Zpřeházet pár stolů,nachystat výzdobu, atd. Jako první dorazil LIMBOSXCZ. Druhá byla jediná holčina, OMEGIS, která dorazila až z Ostravy. Pak už to šlo ráz na ráz. Do prvního turnaje nás byl téměř plný počet a mohl se začít Mario Tenis. Ovšem zde byla velká zrada. Zjistilo se, bohužel až tak pozdě, že Mario Tenis: Ultra Smash neobsahuje Friend Match. Muselo se tedy upustit od stávajícího plánu společného turnaje s pražskou částí srazu a jelo se lokálně.

Po celou dobu byla atmosféra perfektní a ačkoliv se většina navzájem neznala, hodně rychle se všichni skamarádili. Tímto Vám všem ještě jednou děkuji za výbornou účast a náladu po celou dobu srazu. Budeme se těšit zase poslední sobotu v měsíci, 30. dubna, opět U Magora!

Výsledky turnajů:
Mario Tennis:Ultra Smash: 1. Ondrodlak, 2. Grča, 3. Lano
Mario Kart 7: 1. El Gato, 2. Big Punisher, 3. Max
Super Smash Bross Wii U: 1. Ondrodlak, 2. Omegis, 3. ID:107
Sonic & All-Stars Racing: 1. El Gato, 2. Grča, 3. Ondrodlak

Fotografie v Olomouci pořizoval Lano. Sláva mu!


 

V neposlední řadě patří velké díky za podporu srazu CQE!!

12 comments
  1. Jo jo takové srazy jsou parádní věc. Já děkuji za hromadu plakátů a dobře strávený večer, tak zas příště 🙂 !!

  2. Super fotky. 🙂 Hlavně ty z Olomouce jsou takové správně “moravské”. To samozřejmě myslím v dobrém. 😉

  3. Bohužel, my jsme se tentokrát dostavit nemohli. 🙁 Každopádně na přístím rozhodně nebudeme chybět, takže se těště na výklep! 😀

  4. Teď mě napadlo, že v Praze nejvíc zaválel TheStoupa a v Olomouci Ondrodlak. Co takhle jim dát nějaký putovní titul do dalšího srazu a zavést něco jako je v hokeji kanadské bodování? Např.: za první místo tři body, druhé místo dva a třetí místo jeden bod. Byla by to taková motivace, zúčastnit se většiny turnajů a nasbírat co nejvíc bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share