Larvitare, volím si tebe! Další Pokémon GO Community Day je tady

Co měsíc, to Community Day. Pro ty z vás, co jste se k Pokémon GO po dlouhé době vrátili po ohlášení nejnovějších verzí (Pokémon Let’s GOEevee Pokémon Let’s GOPikachu) a ty, co Pokémon GO prostě dlouho nehráli a pro kompletní nováčky, kteří si hru nově stáhli, Community Day je event, při kterém se ve světě spawnuje v příběhu 3 hodin velké množství jednoho druhu pokémona (zároveň je i zvýšená šance objevit jeho do hry nově přidanou shiny formu). Je to skvělá příležitost, jak si doplnit Pokédex o vzácného pokémona, kterého možná ještě nemáte, nebo přinejmenším si posílit trochu váš tým. Zároveň při tomto eventu dostává poslední evoluce dané kapesní příšerky speciální útok, který by se normálně nenaučil (tento útok dostane jen takový pokémon, který byl chycen a vyvinut během tohoto eventu).

Jak již samotný nadpis tohoto článku napovídá, pokémonem tohoto měsíce je Larvitar, což je pokémon s velmi pořáným posledním vývojem (Tyranitar patří mezi mé oblíbené pokémony a u sebe bych ho dal na stejnou úroveň jako CharizardaDragonita nebo Aggrona). Speciální útok Tyranitara bude Smack Down a bonusovým efektem je během tohoto Community Day trojnásobné množství XP za chycené pokémony, což je velmi příjemný bonus. Samozřejmě budou Lury jako vždy při tomto eventu prodloužené na funkčnost trvající 3 hodiny.

Tento Community Day se odehraje již zítra (16.06.2018) a bude trvat od 11:00-14:00! Nezameškejte tuto skvělou příležitost získat si speciální Tyranitary a pokud vám štěstí popřeje, třeba bude jak silný, tak shiny. Držíme vám palce a šťastný lov!

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share