Listopadový sraz – poslední v roce 2016

Na posledním olomouckém sraze, který se konal v sobotu 26. listopadu na klasickém místě v nekuřácké hospodě U Magora,  byla k osahání hitovka posledních dní a týdnů, Mini Nes.

Sice se nás oproti minulým srazům nesešlo úplně nejvíc, nic to ovšem neubralo na zábavě. Zavítali mezi nás i dva nováčci, což nás vždycky těší a máme radost když se naše rodinka rozrůstá. Kdo přišel, neodešel s prázdnou. Každý si mohl odnést dvojici nových plakátů Pokémon Sun & Moon zaslaných od ConQuestu, plus kód na Pokémona Genesecta do her Pokémon ORAS a XY, o který se soutěžilo i u nás na webu.

Jako vždy se nemohla vynechat stálice všech srazů, Mario Kart 7 a trocha sportu v Mario & Sonic at the Rio 2016 Olympic Games. Největší hvězdou večera ovšem byla konzolka Mini Nes, na které si každý mohl zavzpomínat na svá dětská léta, nebo si vyzkoušet, jak a co se tenkrát hrávalo. Záznam her z Mini Nesu můžete vidět i ve videu na našem Youtube kanále.

 

 

Příště se spolu uvidíme až v novém roce, jelikož tradiční srazová poslední sobota v měsíci tentokrát připadá na Silvestra. Třeba se nás sejde rekordní počet, když určitě spousta lidí dostane pod stromeček svoji první Nintendo konzoli a bude chtít poznat podobně naladěné lidičky 😀

Budu se na vás opět těšit! Snad i vy na mne 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share