První týden na FFku

Od 30. června to v Chotěboři žije. Ne, není to kvůli pivu ani památkám. Letos se zde tradičně koná již 21. ročník Festivalu Fantazie – taková česká obdoba Comic Conu. Najdete tu mnoho hlavních a vedlejších linií a také doprovodný program. A české Nintendo tu i letos nemohlo rozhodně chybět. Tak jsme se sem s Terezkou a našimi konzolemi vydali, abychom fanouškům zprostředkovali ten nejlepší zážitek. Dnes je středa, půlka akce už je za námi a my se s Vámi podělíme o krátké ohlédnutí.

Na místo jsme přijeli už před týdnem, den před oficiálním zahájením festivalu, abychom stihli náš Nintendo stánek připravit. Práce to nebyla lehká, ale myslíme si, že výsledek nakonec stojí za to. 😉

IMAG2640
Nintendo na Festivalu Fantazie

Zahrát si tu můžete klasiky jako Just Dance 2016 (na vyžádání jsou dostupné i starší verze) nebo Mario Kart 8, nebo vyzkoušet čerstvé novinky Mario and Sonic at the Rio 2016 Olympic Games na Wii U i konzole z rodiny 3DS, Fire Emblem Fates, Yo-Kai Watch či Kirby: Planet Robobot.

Každý den také pořádáme turnaje v Just Dance, Mario Tennis: Ultra Smash, Mario Kart 8 nebo Super Smash Bros. for Wii U. Asi nejvíc se nám líbil turnaj v MK8, který byl opravdu napínavý a došlo v něm i na dvojitou remízu, kterou následně rozhodl rychlý, ale o to více napínavý, závod.

Máme tu spoustu plakátů, katalogů a brožurek a rozdáváme témátka na Pokémon Super Mystery Dungeon. Dobrou zprávou pro všechny návštěvníky vlastnící konzoli z rodiny 3DS je, že neodejdou s prázdnou, poněvadž se zde dá nachytat tuna StreetPassů.

To by bylo pro dnešek asi všechno, jelikož se musíme vrátit zpátky do práce. Program je báječný, stejně jako celková atmosféra, takže pokud máte volno, určitě dorazte. My se na Vás budeme těšit. 🙂

3 comments
    1. Ďaleko? No neviem, ak bývaš v Česku tak pochybujem že ďaleko. Ja som z východného Slovenska a bol som tam už niekoľkokrát. A tipujem, že je to určite ďalej, než hocikde z Česka.

      1. Já tam jel včera na otočku, cesta dlouha a drahá, ale abych mohl vidět svou drahou, jel bych světa kraj. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share