Kdo z vás se těšil na známé melodie z The Legend of Zelda v podání symfonického orchestru? Asi většina. Jenže od pořadatelů přišla špatná zpráva – koncert se ruší. Nejsou známy podrobnosti a na webu ticketpro se dozvíte jen o jeho zrušení. Majitelům vstupenek přišlo pouze upozornění o vrácení vstupenek bez bližšího vysvětlení.

Obdrželi jsme zprávu od pořadatele akce, že se ruší koncert The Legend Of Zelda dne 23.10.2016. Vstupenky je možné vrátit na prodejním místě, kde byly zakoupeny. V případě doručení poštou je můžete vrátit v naší centrále Ticketpro Rokoko na Václavském náměstí 38, Praha 1 nebo je zašlete na naší adresu – Ticketpro a.s., Počernická 96, 108 00, Praha 10. Pokud byly vstupenky zakoupeny bankovním převodem uveďte číslo účtu, na který vám peníze vrátíme. V případě platby kartou, budou peníze vráceny zpět na účet přes platební bránu.
V případě nákupu E-ticketu či M-ticketu (vstupenky, kterou si sami vytisknete či obdržíte na mobilní telefon) nám stačí e-mailem zaslat číslo objednávky. V ostatních případěch je vždy vyžadován originál vstupenky.