Game & Watch: Super Mario Bros. edice zamíří na pulty obchodů

Série Super Mario oslaví za několik dní své pětatřicáté narozeniny. První hra spatřila světlo světa 13. září 1985 a od té doby si Mario a jeho přátelé z Houbového království získávají srdce mnoha hráčů napříč generacemi. My mu samozřejmě přejeme jen to nejlepší a těšíme se na jeho další budoucí hry. A na to nemusíme dlouho čekat. Nintendo se rozhodlo vybalit na nás mnoho zajímavých věcí. Většina z nich je sice recyklací dobře známého, ale myslím, že velké většině z nás udělá radost a zároveň je to pěkný způsob jak připomenout Mariovi první kroky mladším hráčům.

Herní systém Game & Watch bude pro mladší hráče asi velkou neznámou. Když byl tento systém ve světe populární, mohli jste si v Čechách užívat asi jen jeho kopii ze Sovětského svazu prodávanou pod jménem Elektronika IM. Nyní bude možnost si znovu pořídit jeho modernější verzi, ale s několika rozdíly.

Tím nejzásadnějším je nabídka softwaru. Protože se teď točí vše kolem Super Maria, nemůže být v konzoli nic jiného než právě první Super Mario Bros. a také Super Mario Bros.: Lost Levels (v Japonsku původně vydané jako Super Mario 2). Pamětníci Game & Watch systému nemusí být smutní. Poslední hrou bude původní hra Ball s tím, že postavička bude mít hlavu Super Maria.

Kromě této trojice her bude celý systém sloužit jako stylové herní digitální hodiny. Ty nabídnou třicet pět animací ve kterých se kromě Super Maria objeví i další staří známí z Houbového království.

Vydání systému Game & Watch: Super Mario Bros. se dočkáme 13. září 2020 za cenu okolo 50 dolarů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share