Hodně štěstí, zdraví… NBase slaví 4 roky!

Vážení a milí návštěvníci,

přijde mi to jako včera, kdy jsme spolu s Lukášem a Terezkou zakládali malý blog, který neměl na české Nintendo scéně obdoby. V té době totiž existoval jen jediný webový zdroj novinek, Ninty.cz, který ale na rozdíl od vlastních názorů a recenzí publikoval novinky a zajímavosti ze světa Nintendo. My jsme se chtěli odlišit a kromě novinek přinášet i vlastní obsah, a tak vznikl nápad na vytvoření komunitního projektu NBase, kde by redaktoři a komunita spolu mohli tvořit a tak nějak koexistovat a inspirovat se navzájem. Dnes jsou to přesně 4 roky od spuštění webu a od roku 2016 jsme na webu vystřídali mnoho změn a novinek.

Za minulý rok máme několik nových milníků:

 • V redakci je nás teď jen 6, a kdybyste se chtěli připojit, tak nové tváře hledáme!
 • Za celý rok jsme vám přinesli 474 článků.
 • Zrecenzovali jsme 56 her, tzn. zhruba jedna týdně.
 • Náš web zaregistroval 89 tisíc návštěv (což je zhruba o 6 tisíc návštěv více, než za minulý rok).
 • Navázali jsme spolupráci se stovkami herních studií a nezávislých vývojářů.
 • Na Facebooku jsme oslavili 1200+ fanoušků!
 • Zrealizovali jsme projekt české lokalizace hry Trüberbrook!
 • Spustili jsme dlouho avizovaný projekt ASK NBase, kde se nás můžete na cokoliv zeptat!
 • a další úspěšné milníky…

Není vůbec jednoduché tvořit takovýhle web, který na české scéně nemá obdoby. Jsme jen parta nadšenců, někteří stále studenti, někteří již naplno zaměstnaní, rozpočty máme nulové a stojí nás to spoustu času a péče. I proto jsme rádi, když se k nám vracíte a vidíme, jak postupně rosteme. Letos bychom chtěli zavést několik novinek, na které se v minulém roce nedostalo a pokusit se pozvednout NBase na vyšší úroveň. Ještě jednou bychom vám rádi poděkovali za vaši přízeň a sledovanost, za vaši aktivitu a návštěvnost a snad se dožijeme i příštího roku!

S pozdravem,

Jan Radosta (Bramatton)
šéfredaktor

2 comments
 1. Díky za odvedenou práci.

  Co mne na tomto webu chybí jsou diskuze u článků, myšleno, že nikdo nediskutuje. Podle mne je to tím, že je povinná registrace, která je ještě k tomu hodně krkolomná, takže to lidi odradí. Uvažujete o změně?

  1. I my děkujeme, že nás sleduješ! Rádi bychom toho letos chtěli změnit hodně, posbírali jsme už hodně zkušeností a snad to všechno bude k něčemu dobré! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
59
Share