Které Pokémon amiibo na poličku?

Ne každý si kupuje amiibo figurky kvůli jejich funkčnosti a použití ve hře. Je spousta z nás, kterým se prostě líbí a chtějí si s nimi vyzdobit své Nintendo sbírky. Takže které amiibo udělá na vaší poličce největší parádu a kterému se raději vyhnout?

pikachu

6. místo – Pikachu – Pikachu je Pokémon ikonický. Kdo by jej neznal? Pikachu má jednoduchý lak a také póza je velmi jednoduchá. Vlastně jen stojí a usmívá se. Velký nedostatek jsou jeho paže a jak levně vypadají. Ramena v podstatě splívají s tělem, takže Pikachu vypadá velmi uměle. Nejspíš je to tím, že Pikachu je rané amiibo, která jsou horší než ta nová. Nintendo se postupně ve zpracování zlepšovalo a amiibo Pikachu vyšel v první vlně těchto figurek. Tato amiibo byla vždy široce dostupná v maloobchodní síti a neměl by být problém jej sehnat.

 

 

2740662-nvl_aa_char21_1_r_ad-15. místo – Lucario – I když jsem tohoto Pokémona nikdy neviděl ve hrě, na první pohled poznáte, s kým máte tu čest. Postavení Lucaria je bojovné a napřažené pěsti jasně ukazují, že jde o rváče. Nicméně, jeho póza je příliš jednoduchá a přímočará oproti jiným amiibo. Zpracování srsti na prsou by také zasloužilo mírné vylepšení. Má sice nějakou strukturu a detaily, ale nevypadá tak dobře jako jiná amiibo. Ze všech těchto důvodů, je Lucario v tomto seznamu relativně nízko. Lucario byl exkluzivní a bylo docela těžké se k němu dostat a od jeho prvního vydání byl několikrát doplňován. I když původní cena bývala 30$ +, dá se teď na Ebay sehnat za klasickou cenu jiných amiibo postaviček, takže jeho pořízení už nebude tak drahá záležitost jako kdysi.

 

jigglypuff

4. místo – Jigglypuff – Jigglypuff bývá obvykle komická postava a  jakmile se rozhoupe a začne zpívat, každý usne. Amiibo není zpěvák, však této růžové roztomilé póze lze jen těžko odolat. Pokud se vám Jigglypuff líbí, vůbec není co řešit a jistě oceníte toto amiibo, i když  je póza jednoduchá, jako celý design Jigglypuffa a v podstatě ničím jiným, něž pěkným obličejíkem nezaujme. Stejně jako Pikachu, tak i Jigglypuffa touží vlastnit spousta Pokémoních fanoušků, protože Jiggly je důležitou postavou v seriálu a jeho roztomilosti je docela těžké se ubránit. Jigglypuffa není příliš těžké najít.

 

 

gren3. místo – Greninja – To je další Pokemon, kterého příliš neznám, ale i přes jeho neznalost jsem si ho okamžitě oblíbil. Póza je prostě perfektní a tak dynamická. Dalším důvodem, který řadí toto amiibo na třetí místo, je velmi povedený lak. Je vynikající. Některé části jsou lesklé a jiné matné a to všechno dohromady působí opravdu perfektně. Stejně jako Lucario,  byl Greninja zpočátku exkluzivní a od té doby byl několikrát re-vydán. Cena bývá o něco málo vyšší ale celkově není nijak extra drahý.

 

mewtwo2. místo – Mewtwo –  Zpracování tohoto amiiba je kvalitní a barevné provedení perfektní. Póza má jednu drobnou nevýhodu, vypadá dobře jen  z jednoho úhlu, ale celkově dobře zachycuje psychické schopnosti Mewtwo a je dobře patrné jak silný Pokémon to je. Mewtwo je nejnovější Pokemon amiibo na tomto seznamu, a je  snadné ho sehnat. Ve sbírce určitě vynikne a neztratí se i po boku exklusivnějších postaviček.

 

 

 

 

Charizard

1. místo – Charizard – Vítězem tohoto “Pokemon amiibo seznamu”  je zřejmě nejhůře sehnatelný  Pokémon ze všech. Charizard byl vždy vyhledávaným Pokemonem, a to i v karetní hře a myslím, že amiibo ukazuje proč. Charizard je velká postava a vypadá docela hrůzostrašně. Můžete si téměř představit třesoucí se zem, když jeho noha dopadne na podlahu. Charizard má také pěkný oheň na svém ocasu, který vypadá skvěle. Nátěr je jednoduchý, ale barvy jsou velmi světlé a čisté. Charizard je možná jeden z nejhůře vystopovatelných amiibo na seznamu. Není exkluzivní, ale ve většině obchodů byl zřejmě v omezeném množství. Pravděpodobně budete muset zaplatit o něco více než je jeho maloobchodní cena, ale myslím, že je to skvělé amiibo a rozhodně stojí za to.

 

Tohle je výběr, podle mě,  těch nejzajímavějších nebo nejznámějších amiibo. Jde o subjektivní názor a je jasné, že každý má toho svého nej Pokémona a koupí si jej za každou cenu, ať už v podstatě vypadá jakkoliv. Napište nám, jak by seznam vypadal podle vás.

2 comments
  1. Doma mám Pikachu a Jigglypuffa, ten je pro mě číslo jedna 😀 Ale s Charizardem souhlasím, vypadá moc pěkně a mocně. Jen mě na nich (amiibech všeobecně) štvou ty strašné podstavce, třeba Link s tím žlutým, který vypadá jak třetí noha, je vyloženě hrozný, přestože amiibo vypadá pěkně, ten podstavec kazí celkový dojem. 😀 Myslím, že si s tím mohli víc pohrát a pózy vyřešit nějak jinak, bez podstavců. V tom jsou dobrá Animal Crossing amiiba, ta podstavce nemají. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share