10 her se zimní tématikou, které byste si neměli nechat ujít

Jsou prakticky ještě Vánoce a to znamená, že na většině území světa je pevnina pokrytá sněhem a děti si užívají koulovanou, stavbu sněhuláků a dělání sněhových andílků. Sníh je prakticky na všech místech, jen moc ne u nás a na Slovensku, a to dokonce už pěkných pár let. Poslední roky je v tuto dobu extrémní teplo a všude bahno a mokro. Každopádně, pokud si chcete užít správnou zimní atmosféru a nečekat na leden nebo únor (kdy by se to podle meteorologů prý mělo změnit), našel jsem skvělé řešení – můžeme si zahrát hry se zimní tématikou! Takže se pojďme podívat na výběr deseti her, ze kterých zima číší a užijme si tepla domova.

The Elder Scrolls V: Skyrim (Switch)

Ať už přímo ve hře nebo díky Creation Clubu, hladomor, zimu a nemoci si můžete užít při lovení draků i v téhle nestárnoucí klasice. A s pohybovým ovládáním na Nintendo Switch tahle výprava bude ještě zábavnější!

Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo (3DS)

Asi žádná herní série společnosti Nintendo nezpracovává do svých her zimu tak detailně jako Animal Crossing. A je jedno, jakou z her si zahrajete, pravdou je, že si veškeré aktivity, barevná světýlka, sněhuláky a teplé oblečení můžete užít ve všech z nich.

Super Mario Odyssey (Switch)

Zde Nintendo dedikovalo celý jeden svět sněhovému království, ve kterém se Mario a Cappy odhodlá k získání měsíčků u Shiverianů, kde jednoho takového roztomilého tuleně dokonce můžete posednout. Společně s Goombou v roztomilé mikulášské čepičce, ledovým větrem Ty-Foonem a teplým kakaem v ruce, se budete nad tímto světem rozplývat.

LEGO Harry Potter Collection (Switch)

I přestože se celý svět Harryho Pottera netočí jen kolem jednoho ročního období, ale proměňuje se jich tam více, nelze zapomenout na sněhové scenérie, které se nejvíce objevují ve čtvrtém díle.

Diablo III: Eternal Collection (Switch)

Kromě několika zimních levelů a předmětů s ledovými účinky se Blizzard fanouškům odměňuje za věrnost i různými tématickými eventy.

Mario Kart 8 (Deluxe – Switch, Wii U)

Když se sejde banda kamarádů nebo rodinných příslušníků u jednoho stolu, resp. u jedné televize, bláznivé závody můžou začít. Vytvořit si můžete takový Winter Cup a jet zimní levely jako jsou Mount Wario a Sherbet Land.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Switch, Wii U)

Podobně jako u Super Mario Odyssey, i Link si užívá obrovského zimního kousku království. A nejen, že se budete muset vyzbrojit teplým oblečením, ale hodí se si uvařit i nějaká ta teplá jídla. Třeba, vyzkoušeli jste v rendlíku uvařit syrové maso, okounka a čili papričku?

Minecraft (Switch, 3DS)

Zima v Minecraftu také dokáže pořádně zabavit. Kromě toho, že si můžete postavit sněhuláka nebo si s kamarády zahrát koulovanou, můžete potkat i legendárního sněžného golema! Navíc, není ten prašný snížek padající na stromy a planinu tak trochu uklidňující?

V planetárním systému Atlas existuje jedna planeta, která servíruje nevídanou podívanou. Je známá pro svá methanová jezera, pro ledové hřebeny a překypuje krvelačnými zrůdami. A pokud jste do teď neměli absolutní tušení o jakou planetu jde, doporučuji si udělat výlet na Tundrii.

Overcooked 2 (Switch)

Pokud jste si v prosinci ještě nestáhli aktualizaci do hry Overcooked 2, učiňte tak co nejdříve. Čeká na vás několik nových kuchyní a tradiční zimní recepty jako sváteční pudink nebo horká čokoláda se šlehačkou. Vyberte si jednoho z nových kuchtíků a ukažte všem, že jste tím nejlepším kuchařem vůbec!

Chybí vám tu nějaká oblíbená hra se zimní tématikou? Podělte se s námi o ní v komentářích!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
3
Share