Dnešní Nintendo Direct odhalil Super Smash Bros., hru Captain Toad a novinky ohledně Mario Tennis Aces

Nintendo dnes zveřejnilo novou Nintendo Direct prezentaci, která představuje výběr z vlastních titulů, ale také titulů třetích stran, které přijdou na Nintendo Switch a zařízení z rodiny Nintendo 3DS na jaře a v létě letošního roku. I přesto, že od začátku roku nás toho mnohé zatím nečekalo, majitelé konzole Nintendo Switch a zařízení z rodiny Nintendo 3DS se mají na co těšit. Rozmanitý výběr her a nového obsahu, který přijde v několika příštích měsících, obsahuje Mario Tennis Aces, Super Smash Bros. na Nintendo Switch, placené DLC do hry Splatoon 2, Crashe Bandicoota nebo třeba South Park: The Fractured But Whole. Naše dojmy z videoprezentace si můžete přečíst níže a zítra se rovnou dočkáte tiskové zprávy. Celou Nintendo Direct prezentaci pak můžete shlédnout na http://www.nintendo.co.uk/nintendodirect nebo v našem článku.

yesbook

Od tohoto Directu jsem měl, přiznám se, trochu jiná očekávání. V prvé řadě jsem čekal aspoň něco o Metroid Prime 4 a Wolfenstein II. Zklamaný jsem ale nebyl. Úvodní 3DS novinky mě akorát ještě víc nahypovaly na Detective Pikachu, potěšil i remake oblíbené DS hry Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story nebo Luigi’s Mansion – jedné z her, které si chci sehnat na GameCube. Až Switch část mě nadchla. Konečně víme, kdy vyjde Octopath Traveler a také konečně ukázali sběratelskou edici, která je opravdu krásná a jedinečná (“Shut up and take my money!”). Captain Toad je hra, která mi na Wii U utekla a proto mě těší, že přijde na Switch. Vyplnily se i některé spekulace o Crashovi, který skutečně přijde, což je skvělé. Zaujalo mě i Travis Strikes Again: No More Heroes. Mario Tennis Aces také nevypadá špatně, nicméně ani Mario mě asi nepřinutí holdovat sportovním hrám. O to víc mě ale nadchly novinky pro Splatoon 2. Nejen mapy apod., ale hlavně placené DLC s novým příběhem. Octo Canyon už mám dohraný a tak se na Splatoon postavu v prostorách připomínajících Aperture Science opravdu těším – instant buy! Nakonec asi to největší odhalení – Super Smash Bros. pro Switch. Věděli jsme, že přijde, věděli jsme, že to bude velké, nevěděli jsme kdy. To stále nevíme, ale bude to už letos. Schválně, které nové Nintendo postavy se tam dostanou. Bude tam už Spring Man a Ribbon Girl z ARMS? Abych to shrnul – dostal jsem to, co jsem nečekal, ale co mě stejně potěšilo a na co se těším. Můj bankovní účet už tak nadšený není, i o suchém chlebu se ale také dá přežít, ne?

jARYkURY

Tak je skoro půlnoc a já tu sedím celý nadšený z Directu, co jsem právě viděl. Ráno vstávám do práce a nebude to žádná sláva, ale tohle za to prostě stálo. Nebudu tu plácat, co jsme viděli, páč každý pořádný fanoušek koukal s námi. Jaké ale mám pocity z tohoto představení? No začalo to docela z ostra. Ač ukazovali hry na Nintendo 3DS, hned mě chytly dva tituly, kterými mi udělali radost. Detective Pikachu jsem si před tím pořád nějak neuměl představit, ale po tomto Directu mi ho krásně naservírovali tak, že to změnilo celý můj pohled na tuto hru a ujistilo, že půjde o pěknou hru. Dalším mým příjemným překvapením byl Luigi’s Mansion. Tu sérii prostě miluju a zahrát si remake této hry na 3DS by bylo super. Za mě palec nahoru. Přesouváme se k hlavní konzoli od Nintendo. Ano, ukázali mi krásně vypadající Octopath Traveler, na který je radost pohledět. Zaujali mě Dark Souls, kde bude k sehnání i amiibo figurka. Poté už ale přicházeli jen samé chuťovky. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy jsem si přál od prvních náznaků a opravdu bude! South Park: The Fractured but Whole bude mířit na komičtější část her. Co mě ale velice zaujalo a vlastně jsem se skoro ihned zamiloval, je Captain Toad. Sakra ta hra vypadá jako menší Super Mario Odyssey, kterého prostě miluji. Myslím si, že nezaujali jen mě a mnoho hráčů v té chvíli slastně povzdechlo. Přicházím ke konci toho, co mě zajímalo, a tou první věcí je zajímavé rozšíření Splatoon 2, hry která patří k mému top na Switchi. V tu chvíli jsem si říkal ano, a teď to chce to správné finále, abych šel spokojeně spát. To samozřejmě přišlo. Kdyby ne, tak tu už nesedím a nepíšu tento svůj text, ale dávno ležím v říši snů. Tou třešničkou na dortu byla velkolepá ukázka Super Smash Bros., po které si kde kdo mohl ustříknout do textilu. Ve finále jsem na tento Direct neměl moc vysoké nároky a velice příjemně mě překvapil. Vlastně po dvou letech to byl jeden z nejlepších Directů. Teď už jen připravit peněženku na ten průvan.

MatyTheRed

Doufal jsem v Pokémony a Smash, dostal jsem… Undertale, South Park: The Fractured But Whole, Dark Souls, Hyrule Warriors: Definitive Edition, Octopath Traveler, aktualizaci + DLC ke Splatoon 2 a ten vysněnej Super Smash Bros. Nemůžu se dočkat! Kde na to mám vzít peníze? Undertale je jedna z mých nejoblíbenějších her. South Park: The Stick of Truth byl skvělý a stejně jsem se chystal zahrát si Fractured But Whole na počítači, akorát to teď budu moct hrát na cestách, což je mnohem lepší! Dark Souls jsem si vždycky chtěl zahrát a teď budu mít konečně šanci, Zeldu miluju a původní Hyrule Warriors a Hyrule Warriors Legends mě velmi bavili, strávil jsem v těchto hrách absurdní množství času. Octopath Traveler jsem si zamiloval hned, jak vyšel první trailer, Splatoon 2 je skvělá hra, kterou mám koupenou a kterou mám rád a Smash… je prostě Smash! Vyrůstal jsem s Brawlem na konzoli Nintendo Wii a na Wii U, a na 3DS jsem hrál Smash hned, jak vyšel. A budou tam Inklingové! A Link z The Legend of Zelda: Breath of the Wild místo Twilight Princess! Mám fakt radost, doufám, že půjde o Smash 5, ne 4. Pravda, o spoustě těchto titulů se vědělo, ale stejně, nic to nemění na tom, že mě tento Direct pěkně nahypoval na nadcházející měsíce.

Bramatton

Pravděpodobně poplavu proti proudu redakce, ale z dnešního Directu jsem velmi zklamaný. Když si vezmu segment novinek na zařízení z rodiny Nintendo 3DS, tak se upřímně divím, že samotné 3DSko chce Nintendo očividně podporovat i v roce 2019, když na něj vyjde Mario & Luigi: Bowser’s Inside Story. Ale co takové Yo-Kai Watch 3? Toho ani dalších spin-offů se u nás už zřejmě nedočkáme. U novinek na Nintendo Switch jsem asi nejvíce natěšený na představený Super Smash Bros., na port hry Captain Toad: Treasure Tracker a také mě velmi zaujalo vydání Crashe Bandicoota a South Parku. Moji pozornost také přitáhlo nové DLC do Splatoon 2, ovšem pouze do doby než jsem zjistil, že nebude zdarma. A co říkám na segment se hrou Mario Tennis Aces? Tennis na Wii U byla taková malá hrůzička, vypadá to však, že se Nintendo poučilo, řádně diktovalo co a jak, a nový přírůstek do tennisové rodiny vypadá použitelněji. Celkově jsem tedy z celé prezentace nešťastný – nedočkali jsme se žádného představení nové aktualizace firmwaru, žádných nových informací o Pokémonech nebo hře Metroid, nebo třeba datum vydání dokoupitelného obsahu do Mario + Rabbids Kingdom Battle. Co se dá dělat, snad se toho dočkáme jindy. A doufám, že to bude velmi brzy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share