E3 2017: (ne)tajná přání redakce NBase

Každoroční svátek všech herních nadšenů je tu a my jsme se rozhodli, že jako první článek k této příležitosti Vám napíšeme, jaké hry si přejeme, aby Nintendo a třetí strany oznámily a také naše osobní tipy, jaké hry budou oznámeny. Tak pojďme bez dalších řečí rovnou na věc!

jARYkURY

Tak kde vůbec začít. Samozřejmě jsem nějakou dobu přemýšlel o tom, jak svoji vložku napsat tak aby to nebylo na čtení až do Vánoc. Ano, je tolik titulů co bych si na Switchi přál a myslím si, že určitě nejsem jediný. Hlavou mi šrotuje mnoho titulů, které bych okamžitě chtěl hrát na nové konzoli. Tím úplně největším přáním je Animal Crossing. Nejenže by hra na Switchi vypadala naprosto skvěle, ale mohla by mít nové lokace a jiné věci. Ať nás nenechají dlouho v napětí a konečně oznámí nové Pokémony. Jak moc bych se chtěl vydat na toulky za chytáním kapesních příšerek. Dále bych si přál nějakou střílečku na styl Call of Duty, kde bych se naplno vyřádil. Jasně, přijít zpruzený z práce a mít chuť si zastřílet má sem tam každý. A taky další RPG s pořádným otevřeným světem na styl Zeldy. Co si budeme povídat, samotná Zelda vše neutáhne a tak jsem zvědavý třeba na Skyrim, i když je to hra pár let stará. Uměl bych si na Switchi užít i hry na styl GTA nebo Last of Us. Mezi mé tajné přání patří i nový díl série Luigi´s Mansion. No pak samozřejmě každý ze slavných titulů Nintenda, u kterých jsem strávil nějaký ten čas. Metroid, Smash Bros, Bravely Default. Pokud bych se měl pozastavit u nových oznámení funkcí Switche, tak by to měla být aktualizace, která nám zlepší příjem wifi a s tím spjaté online funkce nebo měnění témat jako tomu bylo u 3DS. Jsou to všechno jen zbožná přání a já doufám, že se alespoň část toho představí.

Liniik

Já uvedu své touhy tím, že jsem redaktorská ostuda, která nemá Switch. Což v praxi znamená, že bych čistě ze zvědavosti na něj rád viděl nějakou „klasickou“ střílečku (CoD / Battlefield style).

Potom také Animal Crossing, které by mohlo narůst trochu do jiných rozměrů než je jen město v podobě válce s tropickým ostrovem a neustálou nutností hrabat chechtáky, protože ceny nemovitostí jsou neúnosné. Nejvíce mě zajímá Skyrim, osobně mě i na PC hra moc nechytla, ale koncepcí je to klasické RPG se vším všudy, takže jsem zvědavý, jak moc bude ořezaný nebo jak vůbec bude vypadat na Switchi. Obecně vzato bych rád viděl koncepčně hru podobnou z PC, ať už by to byla F/TPS, (MMO)RPG nebo strategie (pravda s ovládáním pro gamepad).

Vzhledem ke slibům nezatracení 3DS bych se moc rád dočkal hry s tematikou Bravely Default (Second End Layer), protože obě jsou to vynikající hry s roztomilou grafikou, která vynikne zvláště ve městě a také se soundtrackem, který perfektně sedí a podbarvuje hru. Nebylo by špatné nějaké zvíření ve světě Pokémonů, protože přiznejme si, přes všechna vylepšení je to pořád ta samá písnička. Jasně, je tu také Mystery Dungeon, ale pořád si myslím, že by se z toho tématu dalo vymyslet ještě něco jiného. Trochu touha mimo hry, ale přesto s nimi související – umožnit jednoduché pořizování screenshotů než je doteď komplikované přes Miiverse, a to ještě ne u všech titulů, protože ne vždy jsou k dispozici obrázky, které se dají použít, ať už situací, autorskými právy nebo kvalitou.

Bramatton

Část her, kterou se chystá velké a mocné Nintendo na E3 oznámit, už známe, a přesto se tam vyskytuje spousta nejasností. Třeba Super Mario Odyssey – to má být na letošní E3 velkou novinkou.

Z toho, co jsme v traileru viděli a zjistili, tak se Mario poprvé podívá za hranice Houbového Království a navíc se nám odprezentuje jako 3D skákačka v sandboxovém stylu. To jsme tu vážení přátelé měli naposledy v roce 2002. Já osobně jsem z tohohle titulu nadšen, ale ještě jsem vůbec nepochopil, proč je najednou pryč z toho Království. A bude přesto zachraňovat princeznu Peach? A kdy ta hra vůbec vyjde? A teď mi došlo, že neznáme odpověď asi na to nejzajímavější – proč má sakra ten jeho čepec oči?

Jsem zvědavý kolik z omylem zveřejněných informací vzejde her. Poslední dobou diskutovaný crossover Mario + Rabbids Kingdom Battle nebo třeba Pokémon Ultra Luna pro Nintendo Switch, titul, který se na webech objevil po odvysílání posledního Pokémon Directu. Myslím, že oba dva tituly, ale hlavně ti Pokémoni, by se staly totálním bestsellerem. V každém případě, když k tomu skutečnému oznámení dojde, tvařte se všichni překvapeně.

A teď už se konečně dostávám k jádru samotného článku – hry, které by se na E3 mohly představit. Jako první musím vyhrknout Animal Crossing. Ten mám v hledáčku už hrozně dlouho. Nejen, že jde o trhák pro 3DSka, ale byl super i na Wii, a když už jsme si mysleli, že dorazí i na Wii U, vývojáři nám nechali jen deskovou hru s postavičkami a příběhy z jejich světa. Animal Crossing na Switch by stejně jako Pokémon Ultra Luna mohl zaujmout širší masu lidí a potenciálně (čtěte skutečně) přitáhnout k Nintendu další. Dalším titulem, který bych si hrozně moc přál by bylo Yo-Kai Watch a Professor Layton ze studia LEVEL 5. Yo-Kai Watch už se na domácí konzoli objevili, a to ve spojení se hrou Just Dance. Titul nakonec vyšel jen v Japonsku. Doh. A důležitost vydání titulu asi nebudu dále vysvětlovat, šlo by o stejný příklad jako s Pokémony – prostě to chceme hned teď a tady!

Jsem velký fanoušek Professora Laytona a díky Lukášovi jsem si k tomuhle titulu vybudoval velký vztah. Miluju adventury a výsledek jejího spojení s poutavým příběhem, výbornými dialogy, hádankami a božím soundtrackem jako hra na Nintendo Switch? Mé srdce by plesalo. Samozřejmě bych se rád dočkal i starých známých franšíz. Hrozně mi chybí Donkey Kong a speciálně pak Donkey Kong Country: Tropical Freeze. Moje první hraná hra na Wii U, kde se zároveň dalo hrát i za Dixie nebo Cranky Konga. Hudba a celý příběh byl dokonalý a určitě by to s konzolí Switch mohlo být ještě lepší. Nebo bych si rád zahrál cenami ověnčený titul ze série Super Smash Bros. či Super Mario Maker.

Lukáš

Trochu lituji, že jsem nezačal psát první, protože se budeme trošku opakovat. Pokud existuje jedna hra, kterou chci aby se mezi oznámeními objevila je pokračování Animal Crossingu. Se sérii jsem se seznámil až s dílem pro 3DS a propadl jsem jí, o čemž svědčí i více než 300 nahraných hodin. (To je číslo, které si pamatuji naposled, teď už bude asi mnohem vyšší). Když přišlo Wii U, říkal jsem si, jak je to skvělá platforma pro pokračování verze pro domácí konzole, tabletový ovladač by se hodil pro výběr předmětů a stavbu obydlí. S blížící se E3 jsem stále předpovídal, že jistě vyjde verze pro Wii U, čemuž nasvědčovali také uniklé obrázky amiibo figurek. No a co jsme dostali? Deskovou hru Amiibo Festival… Takže můj tip a přání je stejné Animal Crossing pro Switch! Teď to vyjde! Běda, jestli ne!

Pokémoni! No jasně, už dlouho si přeji Pokémoní MMORPG, těch se nedočkám, to je mi jasné. Přát si je ale můžu. Byl jsem velmi natěšený, když tento týden ohlásili Pokémon Direct a čekal jsem, že bude nějaká pecka na Switch. Zklamání, zklamání a ještě jednou zklamání. Gold a Silver – super, ale jinak nudáááááá! Nicméně doufám, že dojde k oznámení ještě nějaké Pokémoní hry, klidně nějakého spinoffu.

Nakonec si chci zastřílet! Je mi jedno jestli to budou emzáci nebo skopčáci v zákopech. Takže ano chci nového Metroida (nebo nějakou WWII)! Pořádného kulervoucího Metroida. Navíc v květnu tohoto roku se nechal slyšet Alexaneder Brandon, že pracuje pro Retro Studios (na svědomí mají Metrody na Wii a GameCube). Brandon je herní skladatel a jeho hudba zazněla v mnoha populárních titulech a kromě toho také fanouškem hry Metroid, takže kdo ví, co se v dílnách Retro Studios kutí!

Sice jsem už chtěl končit, ale rád bych a věřím, že se to stane a Nintendo nám dá mnohem více informací o Nintendo Switch Online a také představí funkci nahrávání videa! To je vážně vše!

 

Máte vy nějaká konkrétní přání od Nintenda? Svěřte se nám v komentářích!

 

2 comments
  1. Já mám pouze jedno skromné přání: SMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASH

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
27
Share