Evropská soutěž Nintendo Labo Creators Contest zná své vítěze

Během letošního léta zahájily evropské pobočky Nintendo a lokální distributoři společný hon za hledáním nejlepších kreací a variací v soutěži Nintendo Labo Creators Contest. Každá pobočka Nintendo nebo distributorská společnost oznámila svého vítěze z každé ze tří kategorií a ty pak postoupily do evropského kola, kde se utkají o speciální „kartonovou“ verzi Nintendo Switch konzole a Joy-Con ovladačů.

Vítěze za Českou republiku, Slovenskou republiku, Polsko a Maďarsko vybírala společnost ConQuest entertainment, výhradní distributor her a konzolí společnosti Nintendo, a oznámila na svém webu. V kategorii Creations se na prvním místě umístil Szymon se svou „Matematickou věží s překvapením“, v kategorii Customisations vyhrála Monika se svým „Zimním domečkem“ a dětskou kategorii ovládla Veronika s „Kouzelným domečkem“. Vítězové obdrželi Nintendo Labo Vehicle Kit a speciální „kartonový“ pár Joy-Con ovladačů.

Na výherce evropské Nintendo Labo Creators Contest soutěže se můžete podívat níže. Tito výherci obdrželi Nintendo Switch a Joy-Con ovladače ve speciálním „kartonovém“ Labo provedení, Nintendo Labo Vehicle Kit a také trofej.

Evropský výherce kategorie Creations – Labo Alien Game

Pomocí vibrací v ovladačích Joy-Con konzole Nintendo Switch jsem vytvořila hru, automat, který vypustí míček. Míčky jsou jako mimozemšťané, odtud název celé hry. Zmáčknutím tlačítka na ovladači jakoby vystřelíte a snažíte se zachytit míček, než propadne dolů. Pohybová IR kamera v pravém ovladači to zachytí a udělí tak body. Moje dcery mi pomohly celý automat dekorovat, takže se prakticky na jeho tvorbě zapojila celá rodina.

Autorka výtvoru: José Julio ze Španělska

Evropský výherce kategorie Customisations – Luigi’s Little Mansion

Vytvořila jsem toto panství z kartónu bez použití lepidla, podobně jako samotné Nintendo Labo. Přes haldu pokusů a omylů se mi to podařilo dát všechno dohromady a spolu se svou tříletou dcerkou jsme domeček vybarvily a rádi si s ním hrajeme.

Autorka výtvoru: Jordi Lamarca ze Španělska

Evropský výherce kategorie KIDS – Bowser’s Castle

Vlastní variace Toy-Con projektu domeček, který dcery upravily tak, aby vypadal jako Bowserův hrad.

Autorka výtvoru: Fabrice Doberva z Francie


Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share