Game & Watch: The Legend of Zelda

Game & Watch? Těch není nikdy dost!

Herní série The Legend of Zelda slaví své třicáté páté narozeniny. Čekali jste velkolepé oslavy? Čekali jste pokračování Breath of the Wild? Bohužel, nic z toho se nestalo. Přesto není nutné klesat na mysli. Za měsíc se na konzoli Nintendo Switch objeví vylepšená verze dílu Skyward Sword, která vyšla v roce 2011 na konzoli Nintendo Wii.

Pokud je vám remaster staré hry za plnou cenu málo, je tu další produkt, kterému určitě neodoláte. Přivítejte Game & Watch: The Legend of Zelda. Stejně jako minulý rok, vytáhlo Nintendo ze šuplíky ty nejstarší tituly a zabalilo je do kapesního vydání, tentokrát v zelené barvě a místo dvou her nabídlo rovnou tři! Můžete se tak těšit na původní The Legend of Zelda, Zelda II: The Adventure of Link a Game Boy verzi hry The Legend of Zelda: Link’s Awakening, jejíž remaster si můžete zahrát na konzoli Nintendo Switch. Nebudete ochuzeni ani o Game & Watch minihru Vermin, ve které budete s postavou Linka mlátit kladívkem dotěrné krtky. Dokonce nepřijdete ani o funkci krásných animovaných hodin a časovače, která patří k mým nejoblíbenějším funkcím kapesní konzolky.

Skvělá hračka nebo drahé těžítko?

Jako obvykle si Nintendo za “staronovou” kapesní konzoli jistě nebude bát říct vysokou částku, která asi úplně neodpovídá nabízenému produktu. Ale ruku na srdce. Odoláte? Já rozhodně ne. Dokonce i přes všechny racionální důvody, které se mi ženou hlavou. Jako například to, že jsem všechny hry už hrál a často za ně také několikrát zaplatil na různých Nintendo platformách. Nebo to, že konzoli chybí oproti původní verzi stojánek. Kvůli čemuž si ji nemůžete postavit jako malé cool hodiny… Tuhle věc zkrátka potřebuji… Alespoň využiji prázdné místo na partnerčině nočním stolku. Jistě bude mít stejnou radost jako já.

Co vy, uvažujete o koupi? Vlastníte Mario verzi Game & Watch? Napište nám do komentářů.

Nová kapesní konzole Game & Watch: The Legend of Zelda se na pultech obchodů objeví 12. listopadu 2021 za předpokládanou cenu 1299 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share