Gamescom 2017: Nintendo odhaluje nový obsah do Splatoon 2 a ARMS

Největší světový herní svátek – Gamescom v Kolíně nad Rýnem v Německu – dnes otevírá své brány a fanoušci z celého světa mohou získat hlubší vhled do některých největších Nintendo her a shlédnout živou prezentaci s vývojáři a odborníky na produkty společnosti Nintendo na youtubovém kanálu Nintendo of Europe a webových stránkách Nintendo of Europe.

Super Mario Odyssey je pro návštěvníky k dispozici na Nintendo stánku, kde ve středu v 15:00 CEST vystoupí producent hry Yoshiaki Koizumi a obsáhleji pohovoří o Mariově nadcházejícím dobrodružství, které v Evropě vychází 27. října. Poté ve čtvrtek ve 12:00 CEST bude následovat prezentace producenta hry Metroid: Samus Returns, Yoshio Sakamota, a kreativního ředitele MercurySteam, José Luis Márqueze, o nových detailech dobrodružství Samus Aran, které dorazí na konzole Nintendo 3DS.

Oznámení ze Squid Reseach Lab přiblížilo nový volně dostupný obsah do hry Splatoon 2, který bude brzy k dispozici. Jde o novou arénu Manta Maria, která se zařadí mezi ostatní v režimech Turf War a Ranked Battle již tuto neděli. Další novinkou je speciální zbraň Bubble Blower, která bude dostupná nejprve v setu se zbraní Forge Splatershot Pro. Zbraň bude dostupná od 2. září. Nezapomeňte shlédnout vysílání, které proběhlo dnes v 11:00 CEST a dozvíte se více informací o těchto novinkách a možná několik zajímavých tipů. Účastníci Gamescomu si mohou vyzkoušet mapu i novou zbraň na stánku Nintendo. Poslední novinkou je nová mapa pro režim Salmon Run – Lost Outpost. Tato opuštěná základna bude dostupná již zítra, pro více informací sledujte youtubový kanál Nintendo of Europe a prohlédněte si ji v akci.

Fanoušci bojové hry ARMS brzy přivítají novou postavu v rámci bezplatného rozšíření – pouliční umělkyni Lola Pop, představenou v traileru ARMS – Introducing Lola Pop. Tato klaunka, jejíž osobnost je stejně barvitá, jako její kostým, disponuje schopností nafouknout své tělo jako balón a zvýšit tak svou obranu. Se třemi novými ARMS pažemi a novou arénou se mohou hráči těšit na nové strategie, které předvedou v zápasech online nebo proti svým kamarádům v lokální hře. Nezapomeňte sledovat kanál Nintendo of Europe 23. srpna v 11:00 CEST, ve kterém se dozvíte užitečné herní tipy pro boj s a proti klaunce Lola Pop. Více o ní píšeme zde.

Youtubový kanál Nintendo of Europe

Ti z vás, kteří ještě neokusili kouzlo hry ARMS, mají možnost již tento víkend v rámci bezplatné akce ARMS Global Testpunch. Hratelné demo si můžete stáhnout a vyzkoušet od pátku 25. srpna v 17:00 CEST, takže neváhejte a ponořte se do multiplayerových zápasů. ARMS Global Testpunch je k dispozici od pátku v 17:00 CEST do neděle 27. srpna ve 22:00 CEST.

Hráči, kteří chtějí další dávku boje se mohou poohlédnout po demoverzi hry Pokkén Tournament DX, která bude dostupná na Nintendo eShopu již od dnešního dne.

Fire Emblem Warriors vychází v Evropě 20. října spolu se dvěmi amiibo figurkami – Chromem a Tiki. Verze pro Nintendo Switch dostane speciální limitovanou edici, která bude obsahovat soundtrack na třech discích a karty s kresbami postav. Na Gamescomu dojde také k odhalení několika, mezi fanoušky oblíbených postav, které jste mohli zahlédnout v traileru Fire Emblem Warriors – gamescom 2017, doporučujeme shlédnout před vysíláním ukázky hraní, které budou vysílány tento pátek 11:00 CEST.

Díky dnes oznámené nové funkci Rewind pro chystanou konzoli Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment system, která vychází 29. září, budou moct hráči přetáčet průběh hraní. To znamená, že se budou moct pokusit znovu pokořit náročnější úseky levelu, sesbírat chybějící předměty nebo jednoduše znovu proběhnout levelem pro kontrolu, jestli něco neminuli. Čas přetáčení je závislý na konkrétní hře. Hráči mohou přetočit několik minut v RPG titulech jako Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars, zatímco ve hrách orientovaných na akci, jako je Super Mario World bude k dispozici čas pro přetáčení okolo 40 vteřin, ideální čas pro znovu hraní menších úseků. Podívejte se na novou funkci a také na nové visuální ohraničení herní obrazovky v traileru Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System – The console of a generation!

V návaznosti na informace o konzoli Super Nintendo máme ještě jedno oznámení. V září zamíří na pulty obchodů New Nintendo 3DS XL s tématikou Super Nintendo Entertainment System Edition. Vnější zpracování konzole bude vzdávat čest designu konzole Super Nintendo, zatímco design vnitřní části bude inspirován ovladači konzole Super Nintendo. Konzole vychází 13. září. Ve stejný den si můžete také užít tři nové tituly v kolekci Nintendo SelectsSUPER MARIO 3D LAND, Luigi’s Mansion 2 a Kirby: Triple Deluxe. Všechny tyto tituly budou dostupné v Nintendo eShopu za 19.99€.

Všechny následující tituly budou k vyzkoušení na Nintendo stánku v hale 9.1:

Hry pro Nintendo Switch

 • Super Mario Odyssey
 • Splatoon 2
 • ARMS
 • Fire Emblem Warriors
 • Pokkén Tournament DX
 • The Elder Scrolls V: Skyrim
 • Mario + Rabbids Kingdom Battle (Ubisoft)
 • EA SPORTS™ FIFA 18 (Electronic Arts)
 • LEGO Worlds (Warner Bros. Interactive Entertainment)
 • Sonic Mania (SEGA Europe)
 • Monster Boy and the Cursed Kingdom (FDG Entertainment / Game Atelier)
 • Yoku’s Island Express (Team17 / Villa Gorilla)
 • AWAY: Journey to the Unexpected (Playdius)
 • Nine Parchments (Frozenbyte)
 • SteamWorld Dig 2 (Image & Form Games)
 • Flipping Death (Zoink Games)
 • Unbox: Newbie’s Adventure (Merge Games / Prospect Games)
 • Battle Chasers Nightwar (THQ Nordic / Airship Syndicate)

Hry pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS

 • Metroid: Samus Returns
 • Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser’s Minions
 • Monster Hunter Stories
 • Story of Seasons: Trio of Towns

Pro kompletní rozvrh událostí a více informací o všech hrách, které jsou k dispozici, zamiřte na webové stránky Nintendo of Europe gamescom. Zůstaňte v obraze a sledujte twitterový kanál Nintendo of Europe stejně jako všechny ostatní sociální sítě uvedené níže.

Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
8
Share