Gamescom 2019: Nintendo otevírá své brány

Dnes otevírá brány veletrh gamescom games v Cologne v Německu a fanoušci z celého světa tak mají skvělou příležitost blíže poznat mnoho titulů na Nintendo Switch, oznámených pro rok 2019, a to díky Nintendo Presents – sérii videí v angličtině, která bude během týdne publikována. Návštěvníci veletrhu si mohou mezitím vyzkoušet více než 20 nadcházejících titulů. Nechybí ani ty, které na Nintendo Switch vyjdou úplně poprvé.

Od 20. do 22. srpna na webových stránkách Nintendo of Europe gamescom 2019 experti z Nintendo of Europe prezentují gameplay celé škály titulů, které vyjdou ještě před koncem roku 2019 a nasytí každý typ hráče. Kompletní seznam Nintendo Presents videí vypadá takto:

Předtím než tato videa publikujeme, má pro všechny ředitel Pokémon Sword & Pokémon Shield Shigeru Ohmori z vydavatelství GAME FREAK krátkou zprávu, která nabídne nový pohled do regionu Galar. Fanoušci mohou sledovat zprávu Shigeru Ohmori z vydavatelství GAME FREAK – Pokémon Sword a Pokémon Shield (gamescom 2019) na YouTube.

Videa, která jsou během týdne publikována, jsou ke shlédnutí na webové stránce Nintendo of Europe gamescom 2019 a Twitter účtu společnosti Nintendo.

Fanouškům kvalitní kompetitivní akce doporučujeme naladit se na YouTube kanál Nintendo UK. Ve čtvrtek 22. srpna v 17 hodin středoevropského letního času je k vidění turnaj Nintendo Live: Super Smash Bros. Ultimate – gamescom 2019 Invitational. Top osm evropských hráčů se utká o speciální cenu: nebudou chybět vítězové onlinové ankety Leon, Marc, Light a Skipper, stejně jako Lancelot, Yetey, Iberyes a Sirjon, kteří byli zvoleni svými spoluhráči. Z těchto osmi zkušených bojovníků, čtyři budou moci odletět do Japonska na Super Smash Bros. Ultimate World Challenge Cup, který se uskuteční 14. října na Nintendo Live eventu v Kyotu. Na turnaji budou reprezentovat Evropu proti kvalifikovaným týmům z Japonska a Severní Ameriky, zahrají si ale také jako mezinárodní tým těch nejlepších hráčů ve speciálním gala turnaji.

Ti, kdo v hale 9 navštíví stánek Nintendo, si mohou vyzkoušet škálu her, které vyjdou na Nintendo Switch, včetně:


Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
7
Share