MINI MARIO & FRIENDS: amiibo CHALLENGE

ZAKUSTE NOVÝ ZPŮSOB INTERAKCE s amiibo FIGURKAMI VE HŘE MINI MARIO & FRIENDS: amiibo CHALLENGE, KTERÁ VYCHÁZÍ JIŽ 28. DUBNA

Zdarma stažitelný titul pro všechna zařízení z rodiny Nitnendo 3DS a konzole Wii U umožní hráčům pustit se do řešení široké palety hádanek za pomoci jejich amiibo figurek!

Evropští majitelé amiibo figurek již brzy dostanou další možnost, jak své svěřence poslat do herní akce díky logické hře Mini Mario & Friends: amiibo Challenge, která dorazí na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS a konzole Wii U jako zdarma stažitelný titul na Nintendo eShop již 28. dubna.

S první sadou vydanou v listopadu roku 2014 začaly amiibo figruky zprostředkovávat hráčům zcela nové zážitky s jejich oblíbenými kompatibilními Nintendo tituly. Použití amiibo s kompatibilní hrou je snadné. Stačí prostě figurku přiložit k čtecí plošce na Wii U GamePadu nebo New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL, případně k speciálnímu NFC Reader/Writer příslušenství v kombinaci se staršími handheldy z rodiny Nintendo 3DS. S více jak devadesáti amiibo figurkami k sesbírání a soupiskou přesahující pětadvacet kompatibilních titulů vydaných na evropském trhu, si lze s amiibo figurkami užít opravdu velké množství zábavy!

Nejnovější přírůstek do série kompatibilních her je pak titul Mini Mario & Friends: amiibo Challenge, který je možné hrát právě pouze za použití amiibo figurek. Hráči za pomoci dotykové obrazovky navádí mini hračku do cílových dveří každé úrovně pomocí přesouvání traverz a změn směru pohybu hraček tak, aby se vyhnuly všem nepřátelům, ostnům, Thwompům a jakýmkoliv dalším nebezpečím.

Zatímco pro hraní této hry může být použita jakákoliv amiibo figurka, některé amiibo figurky z Mario série odemknou mini hračky se speciálními schopnostmi, které řešitelé místních hádanek budou moci použít k přístupu do unikátních dveří a zpřístupnit si tak speciální úrovně. Speciální úrovně pak zpřístupní Mario, Luigi, Peach, Toad, Donkey Kong, Rosalina, Diddy Kong, Bowser, Bowser Jr. a Yoshi. Každý z těchto mini hrdinů má svou vlastní speciální schopnost, která jim umožní dostat se do speciálních úrovní i procházet ty normální zcela novými způsoby. Yoshi například umí pojídat nepřátele, Bowser Jr. se umí dostat přes nebezpečný terén a Rosalina se umí vznést.

Zažijte nový způsob využití svých amiibo figurek ve hře Mini Mario & Friends: amiibo Challenge, která bude již 28. dbuna po celé Evropě volně ke stažení pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS a konzole Wii U!

Tisková zpráva, ConQuest Entertainment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
4
Share