Hráči Pokémon GO zbystřete, je tu vánoční event a stojí to za to:

Trenéři,

rok se chýlí ke konci a my bychom Vám rádi dali tímto způsobem možnost oslavit ho s Pokémon GO. V následujících týdnech budete mít mnohem větší důvod k průzkumu světa se svými přáteli a rodinou a užít si náš Pokémon GO event k oslavě konce roku.

Nepropásněte možnost získat snadněji Togepiho (a také další Pokémony)! Od rána 25. prosince 2016 do večera 3. ledna 2017 (PST) budou PokéStopy rozdávat Incubator (jeden při prvním protočení). Když navštívíte PokéStopy během tohoto období, budete mít skvělou šanci najít vajíčka a získat tak Togepiho, Pichu a mnoho dalších Pokémonů, kteří pocházejí z regionu Johto. Výskyt speciálního Pikachu s vánoční čepičkou bude prodloužen na dobu této události.

Navíc, od 30. prosince 2016 večer do 8 ledna 2017 (PST) dojde ke zvýšenému výskytu startovních Pokémonů z regionu Kanto! To znamená, že budete mít skvělou šanci získat Bulbasaura, Ivysaura, Venosaura, stejně jako Charmandera, Charmeleona, Charizarda a také Squirtla, Wartortla a Blastoise! Ke zvýšenému výskytu těchto Pokémonů dojde k prodloužení času účinnosti Lure modulu, který bude prodloužen z 30 na 60 minut.

Tak vstaňte a vyražte na ně!

Pokémon GO team

Ja myslím, že tento event je krásným vánočním dárkem všem trenérům Pokémonů a vyžene nás ven i v mrazu. Mě tedy rozhodně, co Vás?

Zdroj