My Nintento – nový věrnostní program

Nintendo dnes napříč Evropou spustilo zcela nový klientský účet, ze kterého budou moct těžit majitelé konzolí Wii U i zařízení z rodiny Nintendo 3DS, jménem My Nintendo. Mezi hlavní výhody tohoto účtu bude patřit nový systém odměn a jednodušší propojení s dalšími Nintendo aplikacemi.

My Nintendo je mnohem více, než náhrada původního programu odměn společnosti Nintendo. Jedná se o komplexní službu, která odměňuje uživatele za využívání Nintendo porduktů a služeb řadou rozličných způsobů. Uživatelé tak budou moct získávat platinové body za interakci s Nintendo aplikacemi a službami, zatímco zlaté body bude možné získat za nákupy her na oficiálních Nintendo stránkách nebo Nintendo eShopu pro konzole Wii U a zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Jak platinové tak zlaté body následně bude možné měnit za odměny jako jsou hry, stažitelný obsah, předměty do Nitnendo aplikací a slevy na Nintendo eShopu.

Jako bonus navíc uživatelé, kteří se přihlásí na svůj Nintendo účet do konce dubna, budou moct zdarma stáhnout hru Flipnote Studio 3D pro svá zařízení z rodiny Nintendo 3DS. Pro možnost získat tuto hru musí uživatel propojit svůj Nintendo účet na Nintendo Network ID, které používá na svém zařízení z rodiny Nintendo 3DS a následně použít možnost stažení na stránce Flipnote Studio 3D mezi 31. březnem a 30. dubnem tohoto roku.

Připravte se na novou generaci Nintendo účtu, která již 31. března dorazí na všechyn konzole Wii U a zařízení z rodiny Nintendo 3DS!

Tisková zpráva, ConQuest Entertainment

10 comments
   1. Ten jsem nepsal já to je ofiko tiskovka. 😀 ALe co mám dělat, když nikdo není ochotný vyjádřit svůj názor nebo zájem. :D:D

    1. Jo já vím 🙂 Zkoušel jsem stáhnout Flipnote a nejde mi to. Ta možnost je zašedlá a nejde stisknout.
     Btw. když sem stejně nikdo nechodí tak se můžem bavit o čem chceme. Tak třeba co jsi měl včera dobrýho na oběd? 😀

     1. Co mas za ucet, ze ti to nejde? Me to slo s UK uctem bez problemu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
3
Share