New Super Mario Bros. U možná zavítá na Switch

Rozjíždí se nové kolečko plné spekulací a nepodložených informací. Ano, jak jste z nadpisu poznali, řeč bude dnes o New Super Mario Bros. U. Původně tento titul vyšel na Wii U a jednalo se o jeden z launchových titulů, který přišel na trh ve stejný den jako samotné Nintendo Wii U, tedy už v listopadu 2012.

Switch verze by měla mít v názvu podtitul Deluxe, stejně jako to má např. Mario Kart 8 Deluxe. Celý název by tedy měl být New Super Mario Bros. U Deluxe. Součástí by mělo být i DLC New Super Luigi U, které bylo zprvu na Wii U prodávané samostatně, nejen digitálně ale i v krabicové verzi. Dle dalších spekulací, které na světlo světa vynesl nejmenovaný zdroj webové stránky comicbook by měla tato verze mít také nějaký ten obsah navíc. Co je tím, ale myšleno nelze v tuto chvíli říct. Budou to nové úrovně inspirované např. Super Mario Odyssey, anebo nové postavy, power-upy? Momentálně můžeme jen hádat. Nintendo samotné se samozřejmě k dané spekulaci nevyjádřilo. Pokud by se však výše zmíněné přeci jen potvrdilo, New Super Mario Bros. U by byl vedle nedávno vydaného Captain Toad’s Treasure Tracker, anebo Baynoetty, Mario Kart 8 aj. další portovanou hrou z Wii U na Switch.

Letošní gamescom je už opravdu za dveřmi a jde o ideální místo něco takového oznámit. Nintendu 2D Mario na Switch chybí a proto tuto spekulaci nelze brát ne lehkou váhu a výše zmíněné dává smysl. Osobně bych byl ale raději, kdyby místo portu, Nintendo oznámilo a vydalo zbrusu nový díl šitý na míru Switch. Avšak port Wonderful 101 od Platinum Games bych si na Switchi s chutí zahrál. A co vy? Věříte aktuálním spekulacím? Chtěli byste vícero portů z Wii U na Switch? Podělte se s námi o Vaše názory v komentářích.

Zdroj

1 comment
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
4
Share