Foto unboxing limitky Hyrule Warriors Legends

Konečně jsem se dočkal!

Hyrule Warriors Legends jsem měl před-objednanou hned, jak to jen na nintendoshop.cz šlo a od té doby dny ubíhaly až hrozivě pomalu 🙂 Rozhodl jsem se o svou radost podělit prostřednictvím fotek z rozbalování tohoto krásného balíčku.

6 comments
  1. Hodiny jsou krasne na fotkach. Ale v realu je to levnej plast z Ciny a tak dobre to nepusobi… Ale aspon jsou pekne velky.

   1. Jsou krásné i v reálu, ten náteř je dobrý. Jen kdyby byly těžší působilo by to věrohodněji. Mohli použít kvalitnější plast nebo dát dovnitř kus kosu aby vytvořili efekt váhy.

    1. Jj, ta vaha dela dost. Ale kdyz je clovek vezme do ruky tak si zacne vsimat i jinych detailu. Ale stejne jsem myslel, ze si je necham v krabici zaple v pokoji a budu se bavit tim za jak dlouho se rozejdou. Ale neslo to. Ja bych si mozna jeste na to tikani v pokoji, kteremu jsem davno odvykl, nejak zvyknul. Ale kocour z toho byl na prasky. Tak jsem musel zase vyndat baterku 🙂

     1. My je budeme teprve pořizovat. Hru má docela dlouho, ale chci ty nové postavy do Wii U verze a Terka chce hur taky, takže limitka je jasná. 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share