Gamescom 2018: Remake Luigi’s Mansion pro 3DS má konečně stanovené datum vydání

Brány Gamescomu v Kolíně nad Rýnem se dnes konečně otevřely a při té příležitosti Nintendo konečně oficiálně oznámilo datum vydání Luigi’s Mansion. Majitelé 3DS, zaškrtněte si v kalendáři pátek 19. října tohoto roku! V tento den si totiž budeme moct znovu prožít první samostatné dobrodružství strašpytla Luigiho, který se pokusí zachránit Maria. Hra samozřejmě vyjde jak v krabicové verzi, tak i digitálně a o 3DS verzi se postará firma jménem Grezzo. Jelikož se jedná o remake, samozřejmě můžeme očekávat jistá vylepšení oproti originálu, který vyšel na Gamecube v roce 2001. Obsahově samozřejmě bude hra věrná svému originálu. Hlavní využití bude mít spodní dotyková obrazovka, kde se bude během hraní zobrazovat mapa. Novinkou také bude tzv. Gallery Battle Mod ve kterém budete moci znovu vyzvat na souboj bosse, které jste během hraní porazili.

Sluší se dodat, že na 3DS už je samozřejmě delší dobu k dispozici druhé pokračování jménem Luigi’s Mansion: Dark Moon, které vyšlo exkluzivně na 3DS v roce 2013.

Vydáním prvního dílu, máme konečně pěkně oba díly pohromadě v rámci jedné platformy a rozhodně jde o titul, který patří do sbírky všech fanoušků.

Na první den jde určitě o velmi příjemnou zprávu a celá redakce je zvědavá, co dalšího nám Nintendo na letošním veletrhu odhalí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
4
Share