Nintendo bude stále udržovat chod zařízení z rodiny Nintendo 3DS

I přesto, že Nintendo zatím oficiálně neodhalilo své záměry se zařízeními z rodiny Nintendo 3DS pro tento rok, ředitel japonského giganta, Šunturo Furukawa, v poslední výroční zprávě sdělil, že prodej bude stále pokračovat.

Prodeje zařízení z rodiny Nintendo 3DS jsou oproti minulému fiskálnímu roku samozřejmě nižší, ale myslíme si, že zájem o tyto konzole je stále obrovský a tak budeme dál udržovat chod těchto zařízení a posilovat svou pozici na trhu se systémy, které se liší od konzole Nintendo Switch.

Kromě toho zpráva odhalila, že stále nejprodávanější hrou na zařízení z rodiny Nintendo 3DS je Mario kart 7, který překonal už více než 18 milionů prodaných kopií napříč celým světem. Furukawa dále odhalil, že do budoucna se počítá s dalšími porty her na Nintendo Switch.

Nabídka her pro konzoli Nintendo Switch na tento rok čítá mnoho titulů, které jsme vyvíjeli například i pro Nintendo 3DS. A protože Nintendo Switch lze hrát na cestách podobně jako zařízení z rodiny Nintendo 3DS, připravíme určitě porty her, které si budou moci zákazníci zakoupit i na Nintendo Switch.

Možná se více informací o portech a dalších plánech pro Nintendo Switch dozvíme na letošní výstavě E3, která začíná už 11. června 2019.

Zdroj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
9
Share