Nintendo potvrzuje podporu pro 3DS

Zajisté dobrou zprávou pro všechny majitele Nintenda 3DS, je zopakování slibu, že Nintendo i nadále bude podporovat tuto konzoli i po vydání Nintenda Switch.

Prezident společnosti Tatsumi Kimishima řekl v nedávném brífinku investorů , že ačkoliv se tato kapesní konzole blíží ke svým šestým narozeninám, nevstupuje do své závěrečné fáze. V plánu má být i nadále vydávat nové tituly pro systémy 3DS/2DS.

Nyní, když byla ukončena výroba Wii U, je pochopitelné, že se vyrojí podobné spekulace o blízkém konci 3DS, i když samo Nintendo tvrdí, že Switch jej nemá nahradit. Kimishima na toto téma uvedl:

Nintendo 3DS má jedinečné vlastnosti, které se liší od těch Nintenda Switch.

Cenové body a herní zážitky nabízené oběma systémy jsou odlišné a nevidíme je být v přímém soutěžním vztahu.

3DS bude pokračovat dále a nemálo tomu napomáhá i fakt, že jeho prodeje jsou stále v dobrých číslech a blíží se na více než 62 milionů prodaných kusů (na rozdíl od Wii U) a naprostý úspěch Pokémon Sun & Moon prokázal, jak velký mají uživatelé zájem o hry na 3DS.

Takže zatímco Nintendo Wii U odchází před svým nástupcem, Nintendem Switch, který se nyní dostává do centra pozornosti, Nintendo 3DS se letos dočká dalších herních novinek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
4
Share