Oficiálně odhalena nová forma Lycanroca

The Pokémon Company International a Nintendo oznámili zbrusu novou formu Lycanroca, společně s ní i informace o tom, jak je možné pokémona v této formě získat v nadcházejících hrách Pokémon Ultra Sun a Pokémon Ultra Moon.

V Pokémon Sun a Pokémon Moon bylo možné Lycanroca získat ve dvou formách, Midnight a Midday, vývinem Rockruffa. V novinkách bude přístupná nová Dusk forma:
Typ: Rock
Ability: Tough Claws
Dusk forma kombinuje charakteristiky obou známých forem – pohybuje se po všech čtyřech a chová se obdobně jako Midday forma, ale jakmile zaútočí, jeho oči se rozzáří červeně, podobně jako u Midnight formy. Chování a projevy má spíše klidné. Poslouchá a je věrný vůči trenérovi, kterému věří. Má silného bojového ducha a jako důsledek má rád souboje spíše na malém prostoru.

Rockruff chycený v proběhu hraní této formy nemůže dosáhnout. Unikátní Rockruff s možností vývinu do Dusk formy bude distribuován přes Nintendo Network jako speciální bonus pro ty, kteří si hru koupí v době od vydání (17. listopadu 2017) až do 10. ledna 2018.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
1
Share