Ve středu kolem poledne došlo k oznámení, že patch 1.04 už čeká pouze na schválení Nintendem. Oznámil to člen vývoje Deanzor na oficiálním fóru v sekci hlášení bugů na Nintendu 3DS.

Stručný překlad: Update budeme odevzdávat Nintendu dnes. Dokončovací chyby odstraněny a nyní si přejeme, aby to prošlo schválením. Budu vás informovat o celém procesu a oznámím datum vydání hned jak budu moci, ale bude to trvat dva týdny než se nám ozve Nintendo. Nejsem s nimi v denním kontaktu, ale oni se nám ozvou hned, jakmile budou mít hotovo. Pracuji na příspěvku o obsahu patche 1.04, aby jste měli  trošku víc informací během čekání.

The update is we’re submitting to Nintendo today. Last minute bugs squashed, and we cross our fingers for a first-time approval. I’ll keep you posted throughout the process and project a release date as soon as I can, but it’ll be two weeks before we hear from Nintendo. We don’t chat to them daily, they get in touch when they are done. I’m working on a post to update you all on the contents of 1.04 so you have a bit more information while we wait.

Zdroj