Vaše oblíbené Disney postavičky ve hře Disney Magical World 2

disney-magical-world-2-boxart-euVstupte do magického města Castletonu a žijte mezi vašimi oblíbenými Disney postavičkami ve hře Disney Magical World 2, která na všech evropských zařízeních z rodiny Nintento 3DS začne dělat kouzla už 14. října tohoto roku. Vyrazte za dobrodružstvím s Elzou a Olafem, prozkoumejte mořské hlubiny s malou mořskou vílou a pomozte více než stovce milovaných Disney hrdinů, kteří s vámi budou žít ve vašem novém domově.

Ve hře Disney Magical World 2 si mohou hráči vytvořit vlastního avatara nebo importovat své Miičko a přestěhovat se s ním do Castletonu, kde budou žít se sousedy jako je Mickey, Minnie, Goofy a Kačer Donald. V Castletonu najdou hráči několik obchodů v oblasti okolo hradu a přístup do čtyř zcela nových Disney světů z klasických pohádek Ledové království, Sněhurka a sedm trpaslíků, Lilo a Stitch a Malá mořská víla. Jakmile se jednou hráči seznámí se svým okolím, mohou se vydat na průzkum šesti Disney světů a pomáhat obyvatelům Castletonu.

Hráči si mohou v Castletonu užít hromadu aktivit spojených s Disney světy, jako je vyrábění předmětů, surfování nebo výzdoba vlastního domu. Hráči si mohou také otevřít svou vlastní kavárnu, kterou mohou vyzdobit, sestavit její jídelníček, obléct svůj personál a dokonce rozhodnout i to, jaká hudba bude hrát jejich zákazníkům. Jakmile bude podnik fungovat, budou mít hráči dokonce možnost uspořádat vlastní párty, na které mohou dorazit nejrůznější Disney postavičky. Postupem hrou se hráčům navíc budou odemykat další dekorace a vybavení. Budoucí obyvatele Castetonu se mohou na tyto předměty a dekorace podívat ve zcela novém videu A Wonderful Life, které je k dispozici v lokalizované verzi na našem YouTube kanále.

 

Z oblasti hradu se pak mohou hráči vydat do šestice světů včetně Havaje z Lilo a Stitch, lesu z Medvídka Pú a Arendellu z Ledového království. Napříč všemi světy se pak nachází přes 100 epizod do kterých se mohou hráči pustit a za pomoci svých kouzelných hůlek sesílat mocná kouzla, porazit nepřátele a pomoct svým kamarádům. Pro ty, kteří si budou chtít odpočinout od akce, je tu pak farma ve světě medvídka Pú, kde je možné zasadit řadu semínek a sklízet výsledné rostliny pro materiály a pěstovat také vzácné rostliny za pomoci křížení jednotlivých plodin.

Novinkou, v Disney Magical World 2, jsou magické sny, speciální události, které odměňují hráče za plnění snových puzzle. Jednotlivé dílky těchto skládaček je možné získat rozmluvou s postavami po celém Castletonu, nebo výměnou za Twinkle Stones, které hráči budou získávat na svých dobrodružstvích.

Disney Magical World 2 umožní hráčům přivést své světy k životu za pomoci multiplayerových módů a online prvků. Hráči se mohou navštěvovat skrze Local Play a dokonce se budou objevovat ve městech ostatních skrze StreetPass. Účastí v těchto módech mohou hráči získat medaile, které pak mohou vyměnit za vzácné předměty. Castleton je taktéž místem konání rozličných sezónních událostí, při kterých mohou hráči taktéž získat medaile.

Hráči, kteří mají uložená data ze hry Disney Magical World na svých zařízeních z rodiny Nintendo 3DS pak obdrží zlatý balón a poukázku do McDuck, pokud budou hrát Disney Magical World 2 na stejném zařízení.

Připravte se na okouzlující cestu napříč světy s vašimi nejoblíbenějšími Disney postavičkami, která započne již 14. října tohoto roku, kdy hra Disney Magical World 2 dorazí na všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS.

Tisková zpráva ConQuest entertainment a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
0
Share