Velikonoce se hrou Animal Crossing

Velikonoce jsou v plném proudu a již zítra, 28. 3. 2016, se od rána koledníci vydají do svého sousedství pro výslužku. S upletenými pomlázkami budou šlehat ženy a dívky, aby byly celý rok zdravé a uchovaly si plodnost. V jiných státech je tradicí spíše hledání schovaných velikonočních vajíček po zahradě. A díky hře Animal Crossing si to můžeme užít také.

Králíček Zipper
Králíček Zipper

Ve hře se od dnešní 6. hodiny ranní objeví králíček Zipper. Zdrží se však pouze 24 hodin, tak neváhejte a hned po přečtení tohoto článku za ním běžte. Cílem této události je hledání a sbírání velikonočních vajíček. Ve městečku jich existuje celkem šest druhů – můžete je vykopat, ulovit v rybníku nebo se pro ně i potopit v oceánu.

Vajíčko v řece
Vajíčko v řece
Vajíčko v zemi
Vajíčko v zemi

A když pak vajíčka Zipperovi donesete, dá vám za ně košíček. Vajíčka také můžete sníst – uvnitř může být sladkost nebo lístek do tomboly.

Tombolový lístek
Tombolový lístek

Lístky vyměníte za limitované předměty z kolekce Egg Series a sladkosti můžete zdlábnout. Nebo prodat. Nebo na ně nalákat mravence a ulovit je do deníku.

Kolekce Egg Series
Kolekce Egg Series

Jménem redakce bych Vám všem rád popřál  Veselé Velikonoce a krásné prožití těchto svátků s celou rodinou.

Zdroj obrázků

3 comments
  1. Hoho to je super, lepší než Pavé. 😀
    A ta vajíčková kolekce se mi strašně líbí i jako veganovi. :D:D

      1. Je pravda, že tenhle byl hrozně ukecaný a když jsme přišli někdy po 12 domů, tak jsme kvůli jeho okecávání dlouho nevydrželi. 😀 Nějaký nábytek mi bude chybět, ale u tak mám hezkou výzdobu domečku. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Posts
Total
11
Share