Vydejte se na vtipné zvídavé putování v Layton’s Mystery Journey

Deset let od prvního vstupu Professora Laytona na scénu, přichází na řadu jeho dcera Katrielle, aby převzala rodinný podnik na řešení záhad v LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy, které vychází pro zařízení z rodiny Nintendo 3DS právě dnes. Pro představu, o čem bude tohle nové báječné hádankové dobrodružství, se podívejte na launch trailer s názvem LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy.

Hádanky dráždící mozek, intuitivní hraní přes dotykovou obrazovku a okouzlující rozmarná atmosféra, které fanoušci série moc dobře znají a milují, to všechno se vrací v tomto novém přírůstku do série. Ale připravte se také na to, že se seznámíte s úplně novými postavami a vypravíte se na úplně nové a vzrušující dobrodružství. Protože nikdo neví, kde se známý Professor zrovna nachází, jeho dcera Katrielle vystoupí do světla ramp, založí si vlastní detektivní agenturu a vydá se vybudovat si jméno v ruchu a shonu rádoby viktoriánského Londýna. K nové Katriellině partičce se přidá Ernest Greeves, mladý student Gressenhellererské univerzity, který pracuje jako její asistent, a její první klient, mluvící pes Sherl se sarkastickou povahou, ale věrným srdcem.

Vyšetřování, pozorování a dedukce budou klíčovými dovednostmi, jaké bude hráč potřebovat, aby provedl Katrielle a její společníky spoustou hádanek a výzev, jež na ně čekají. Hra se točí kolem prozkoumávání Londýna, povídání si s pestrými místními obyvateli a obchodníky, které potkáte při prozkoumávání zajímavých míst, která navštívíte při hledání důkazů, mincí s nápovědou a další věci, a samozřejmě řešení bezpočtu hádanek, na něž po cestě narazíte. Hra obsahuje dvanáct různých případů spojujících se do jednoho velkého příběhu týkajícího se sedmi Draků – “milionářů” z názvu hry – tajemných a vlivných postav města Londýna. Jakou konspiraci můžou skrývat? To musí zjistit právě Katrielle!

Nintendo 3DS verze hry LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy se může pochlubit ještě větším množství hádanek, než jste měli možnost najít v jakémkoliv předchozím titulu série, a denně, po dobu jednoho roku ode dneška (6. října 2017), si budete moct stáhnout další bonusové hádanky. Hráči, kteří zatouží po přestávce od sbírání indícií a řešení hádanek v hlavní příběhové lince, si můžou můžou odskočit do tří odemykatelných miniher. Například v Hound in the Pound bude cílem dovést Sherla k východu pomocí stanoveného počtu kroků za použití přepínačů k přesunu bloků a změně jeho cesty. A pro ty, kteří se budou chtít do Laytonova světa ponořit o něco více, najdete v herním světě slušnou porci sběratelských předmětů a možností úprav, jako třeba možnost obléknout Katrielle do široké škály různých oblečků a vyzdobit si agenturu pestrou nabídkou dekorativních prvků.

Díky úplně nové hrdince, novému tajemnému příběhu a obrovskému počtu hádanek, nabízí LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy spoustu překvapení potěšení a občas i zmatení jak dlouholetým fanouškům série PROFESSORA LAYTONA, tak i zvídavým nováčkům. V obchodech i na Nintendo eShopu pro všechna zařízení z rodiny Nintendo 3DS je hra dostupná ode dneška.


Zdroj: Tisková zpráva, ConQuest entertainment a.s

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
1
Share