Aktualizace appky Pokémon TV

Aplikace Pokémon TV byla aktualizována s novými funkcemi a snadnější navigací. K dispozici je ke stažení zdarma pro iPhone, iPad, Kindle Fire a zařízení se systémem Android. Pokémon TV je nejlepší způsob pro fanoušky, jak držet krok s Pokémon filmy, různými speciáli a epizodami, včetně poslední série Pokémon XYZ.

 


Aktualizace Pokémon TV obsahuje:

My Channel: Když začnete sledovat video, je automaticky uloženo do Vašeho kanálu, což usnadňuje prohlížení a pokračování v přehrávání později. Nedávno dokončené videa budou rovněž zobrazena v My Channel.

Downloadable content: Fanoušci bez stálého přístupu k internetu si můžou vychutnat svůj oblíbený obsah i bez něj. S aktualizovanou aplikací, mohou diváci označit jednu epizodu nebo film pro offline prohlížení. Video bude uloženo do zařízení po dobu jednoho týdne, pak se automaticky odstraní.

Rate Videos: Díky této funkci, mohou Pokémon fanoušci po dokončení sledování epizodu ohodnotit.

Push oznámení: Diváci nyní mohou zjistit, kdy byl přidán nový film nebo epizody do aplikace Pokémon TV pomocí praktických Push oznámení.

Pokémon: XYZ, poslední série Pokémon animáků, debutovala v únoru. Nové epizody lze zobrazit  během celého roku na Pokémon TV krátce po odvysílání na Cartoon Network každou sobotu ráno .

 

Aplikaci můžete stahovat zde:
iOS
Android
Kindle Fire

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Related Posts
Total
0
Share